تصاویری از گلکسی نوت ۷ مشکی رنگ فاش شد

تصاویری از گلکسی نوت ۷ مشکی رنگ فاش شد

13 جولای, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

تصاویری از گلکسی نوت 7 مشکی رنگ فاش شد

تا کنون شاهد انتشار عکس ها و رندر های مختلفی از گوشی گلکسی نوت ۷ بوده ایم. اما امروز نیز دسته تصاویر جدیدی از این گوشی از سوی رسانه های چینی فاش شد. نکته جالب توجه در مورد عکس ها این است که تصویر گلکسی نوت ۷ تمام مشکی را نشان می دهد؛ به طوریکه حتی قاب فلزی این دستگاه نیز به رنگ مشکی است. این نسخه مشکی رنگ از گلکسی نوت ۷ گویا قرار است Black Onyx نام داشته باشد.

رندر های قلبی منتشر شده از گوشی گلکسی نوت ۷ تنوع رنگی این دستگاه را به تصویر کشیده بودند. تنوع رنگی گلکسی نوت ۷ به جز مشکی شامل نقره ای و آبی مرجانی می شود. با توجه به تصاویری که دیده ایم اکنون می دانیم که گلکسی نوت ۷ چه شکل و شمایلی خواهد داشت. سامسونگ امروز همچنین تایید کرد که پرچمدار جدید خود را گلکسی نوت ۷ نامیده و قرار است از این گوشی در تاریخ ۲ آگوست طی برگزاری رویدادی در شهر نیویورک رونمایی کند. قیمت و تاریخ عرضه این دستگاه پس از برگزاری رویداد و معرفی گوشی مشخص خواهد شد.

تصاویری از گلکسی نوت 7 مشکی رنگ فاش شد تصاویری از گلکسی نوت 7 مشکی رنگ فاش شد تصاویری از گلکسی نوت 7 مشکی رنگ فاش شد تصاویری از گلکسی نوت 7 مشکی رنگ فاش شد تصاویری از گلکسی نوت 7 مشکی رنگ فاش شد تصاویری از گلکسی نوت 7 مشکی رنگ فاش شد

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: sammobile


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته تصاویری از گلکسی نوت ۷ مشکی رنگ فاش شد اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا