قیمت گلکسی تب پرو اس سامسونگ

قیمت گلکسی تب پرو اس سامسونگ

7 ژانویه, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

قیمت گلکسی تب پرو اس سامسونگ در نمایشگاه CES 2016 اعلام شد.

قیمت گلکسی تب پرو اس سامسونگ در نمایشگاه CES 2016 اعلام شد.
تبلت جدید گلکسی تب پرو اس سامسونگ به صورت رسمی در نمایشگاه CES 2016، به عنوان تبلت پرمیوم ویندوز ۱۰ معرفی شد. به نظر می رسد قیمت گذاری برای این تبلت نیز به نسبت پرمیوم بودن آن در نظر گرفته شده است. با توجه به اطلاعاتی فاش شده، قیمت گلکسی تب پرو اس سامسونگ برای مدل وای فای ویندوز ۱۰ هوم ۹۹۹ یورو خواهد بود. نسخه ویندوز ۱۰ پرو ۱۰۰ یورو بیشتر است و نسخه LTE با ویندوز ۱۰ پرو ۱۱۹۹ یورو برای مصرف کنندگان تعیین شده است.
با این وجود می بینیم که قیمت گلکسی تب پرو اس کمی عجیب است، به ویژه هنگامی که با سرفیس پرو ۳ مایکروسافت مقایسه می شود (و یا حتی سرفیس پرو ۴ جدید). ما حدس می زنیم که قیمت گلکسی تب پرو اس به دلیل وجود یک صفحه نمایش سوپر آمولد و پردازنده دسکتاپ کامل (یک پردازنده Core i5 یا i7 ) این گونه انتخاب شده است. یک SSD در داخل هر دو دستگاه است، بنابراین عملکرد آن مشکلی برای کاربران ایجاد نمی کند.
البته، مصرف کنندگان باید تصمیم بگیرند که با پول خود چه چیزی می خواهند بخرند، ولی گلکسی تب پرو اس یک یک هیبرید زیبای ویندوز ۱۰ است. این تبلت در ماه فوریه عرضه می شود. باید صبر کنیم و ببینیم که قیمت گلکسی تب پرو اس سامسونگ در بازارهای مختلف چه مقدار خواهد بود.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: sammobile


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته قیمت گلکسی تب پرو اس سامسونگ اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا