ماشین های برتر سالن ماشین توکیو

ماشین های برتر سالن ماشین توکیو

21 ژانویه, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

ماشین های برتر سالن ماشین توکیو
نمایشگاه سه روزه ی سالن ماشین توکیو به اتمام رسید و ما شاهد ماشین های جالبی در آن بوده ایم. برای دیدن ماشین های برتر سالن ماشین توکیو ۲۰۱۶ به این لینک بروید.
سالن ماشین توکیو یکی از بزرگترین نمایشگاه های ماشین های سفارشی و محصولات جانبی آنها محسوب می شود. در طول سال هایی که این نمایشگاه برگزار می شد شاهد ماشین های عجیبی، از ماشین های شبیه به کوسه گرفته تا لامبورگینی هولوگرامی بوده ایم.
در ادامه ۱۰ ماشین برتر سالن ماشین توکیو ، در مجموعه ی سال های برگزاری آن جمع آوری شده اند. برای دیدن آنها با تکرا همراه شوید.

دو مرسدس بنز SL600 سفارشی که هر کدام از آنها با ۳۰۰ هزار سنگ جواهری پوشیده شده اند، در نمایشگاه ۲۰۱۰ به نمایش گذاشته شدند.

 دو مرسدس بنز SL600 سفارشی که هر کدام از آنها با 300 هزار سنگ جواهری پوشیده شده اند، در نمایشگاه 2010 به نمایش گذاشته شدند.

تویوتا یکی از ماشین های خود را کاملا از گلهای زیبا پوشانده که قطعا از عطر دلنشینی برخوردار است.

تویوتا یکی از ماشین های خود را کاملا از گلهای زیبا پوشانده که قطعا از عطر دلنشینی برخوردار است.

در تصویر زیر یک نمای نزدیک از لامبورگینی اونتادور هولوگرامی را می بینید که جزء ماشین های برتر سالن ماشین توکیو در سال ۲۰۱۵ بود.

در تصویر زیر یک نمای نزدیک از لامبورگینی اونتادور هولوگرامی را می بینید که جزء ماشین های برتر سالن ماشین توکیو در سال 2015 بود.

این تصویر، لامبورگینی هولوگرامی دیگری را با زمینه ی نارنجی رنگ در نمایشگاه ۲۰۱۵ نشان می دهد.

در تصویر زیر یک نمای نزدیک از لامبورگینی اونتادور هولوگرامی را می بینید که جزء ماشین های برتر سالن ماشین توکیو در سال 2015 بود.   این تصویر، لامبورگینی هولوگرامی دیگری را با زمینه ی نارنجی رنگ در نمایشگاه 2015 نشان می دهد.

لامبورگینی مورسیه لاگو که شبیه به اژدها طراحی شده؛ در تصویر می بینید که آینه های آن کاملا شبیه به اژدهاست.

لامبورگینی مورسیه لاگو با شبیه به اژدها طراحی شده؛ در تصویر می بینید که آینه های آن کاملا شبیه به اژدهاست.

این فراری ۴۵۸ تداعی کننده ی کوسه، در سالن ماشین توکیو در سال ۲۰۱۵ به نمایش گذاشته شد.

 این فراری 458 تداعی کننده ی کوسه، در سالن ماشین توکیو در سال 2015 به نمایش گذاشته شد.

در ساخت این نیسان R35 GT-R با حکاکی های پیچیده و طرح سفارشی، لایه ای از طلا به کار رفته است. این ماشین در نمایشگاه ۲۰۱۶ در معرض دید علاقه مندان قرار گرفت.

 در ساخت این نیسان R35 GT-R با حکاکی های پیچیده و طرح سفارشی، لایه ای از طلا به کار رفته است. این ماشین در نمایشگاه 2016 در معرض دید علاقه مندان قرار گرفت.

سوزوکی موتورز، با مینی واگن آر خود برای نمایشگاه سال ۲۰۱۰ حاضر شد. شمایل رنگ های روان گردان استفاده شده در این ماشین، مد دهه ی ۷۰ را یادآور می شود.

سوزوکی موتورز، با مینی واگن آر خود برای نمایشگاه سال 2010 حاضر شد. شمایل رنگ های روان گردان استفاده در این ماشین، مد دهه ی 70 را یادآور می شود.

در سالن ماشین توکیو ۲۰۱۵ شاهد یک لامبورگینی اونتادور دیگر با رنگ صورتی باربی و نقاشی گاو وحشی بودیم.

 در سالن ماشین توکیو 2015 شاهد یک لامبورگینی اونتادور دیگر با رنگ صورتی باربی و نقاشی گاو وحشی بودیم.

به نظر می رسد این فیات ۵۰۰ با مژه های پرپشت روی چراغ های جلویی خود، مستقیم به ما نگاه می کند. این ماشین در نمایشگاه ۲۰۱۳ به نمایش گذاشته شد.

به نظر می رسد این فیات 500 با مژه های پرپشت روی چراغ های جلویی خود، مستقیم به ما نگاه می کند. این ماشین در نمایشگاه 2013 به نمایش گذاشته شد.  .

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: techinsider


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته ماشین های برتر سالن ماشین توکیو اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا