آپدیت جدید اینستاگرام تعداد بیننده های فیلم را نشان می دهد

آپدیت جدید اینستاگرام تعداد بیننده های فیلم را نشان می دهد

14 فوریه, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

آپدیت جدید اینستاگرام تعداد بیننده های فیلم را نشان می دهد

آپدیت جدید اینستاگرام ، می تواند تعداد بیننده های فیلم هایی که آپلود کرده اید را نشان دهد.

تا چند هفته ی آینده، می توانید تعداد دفعاتی که ویدئوی شما در اینستاگرام دیده شده را ببینید. در آپدیت جدید اینستاگرام ، علاوه بر دیدن تعداد لایک های یک ویدئو، افرادی که آن را تماشا کرده اند نیز مشخص می شود؛ تمام این علائم، در قسمت پایینی پست، قرار گرفته اند. جالب تر اینکه، حتی اگر تنها ۳ ثانیه از فیلمی که پست کرده اید، دیده شود، اینستاگرام آن فرد را به عنوان یک بیننده به شمار می آورد.

احتمالا برای بسیاری از افراد مهم نیست که فیلمشان چند بار دیده شده است؛ اما این قابلیت، برای شرکت ها و موسساتی که به تبلیغ نیاز دارند و افراد مشهور، از اهمیت ویژه ای برخوردار خواهد بود. این شرکت ها ترجیح می دهند بدانند که چه کسانی پیام های تبلیغاتی آنها را دیده اند و چند نفر به مشتریان آنها اضافه شده است، همچنین افراد مشهور دوست دارند از محبوب بودن تصاویر و فیلم هایشان باخبر شوند. این دقیقا حالتی ست که در یو تیوب هم وجود دارد.

از سال ۲۰۱۳ که این اپلیکیشن کار خود را آغاز کرده تا به حال، با هدف جلب کاربران بیشتر به کار خود ادامه داده است، این اپلیکیشن اجتماعی قصد دارد طیف گسترده ای از افراد را به خود جذب کند. این احتمال وجود دارد که در آینده، ابزار های جدید و کاربردی دیگری را در این اپلیکیشن ببینیم، ابزار هایی که شرکت ها و کاربران بیشتری را به استفاده از آن تشویق می کند.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: cnet


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته آپدیت جدید اینستاگرام تعداد بیننده های فیلم را نشان می دهد اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا