آیفون ۵ اس ای و قدرت پردازش بالای آن

آیفون ۵ اس ای و قدرت پردازش بالای آن

26 ژانویه, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

آیفون 5 اس ای و قدرت پردازش بالای آن
آیفون ۵ اس ای ۴ اینچی از تراشه ی A9 بهره مند خواهد شد.
بنا بر شایعات اخیر منتشر شده در ۹toMac’s، این آیفون از همان تراشه ای بهره مند خواهد بود که قدرت آیفون ۶ اس را به وجود می آورد.
شایعات گذشته مدعی بودند که تراشه ی A8 که در آیفون ۶ استفاده شده، در آیفون ۵ اس ای تعبیه خواهد شد. این خبر برای کاربران آیفون های کوچکتری مانند آیفون ۵ و آیفون ۵ اس که نمایشگر های ۴ اینچی داشتند، بسیار خوشحال کننده خواهد بود.
قدرت تراشه های A9 تقریبا دو برابر تراشه های A8 استفاده شده در آیفون ۶ بوده که عملکرد آیفون ۵ اس ای را که تنها در یک نسخه عرضه می شوند، به شدت افزایش خواهد داد. در صورت صحت این خبر و عرضه ی آیفون ۵ اس ای با تراشه ی A9، آیفون ۶ اس دیگر قدرتمندترین آیفون نخواهد بود؛ و هر آیفون دیگری که تراشه ای پایین تر از A9 داشته باشد، چندان خوشایند نخواهد بود.
اگر آیفون ۵ ای اس از تراشه های A9 بهره مند باشند، طول عمر بیشتری نسبت آیفون هایی که مجهز به به تراشه های A8 هستند، خواهند داشت. همچنین این تراشه می تواند نسخه های آینده و پیشرفته ی iOS را پشتیبانی کند.
در ادامه ی شایعات بهره مندی از تراشه ی A9 در آیفون ۵ اس ای ، شایعات دیگری مبنی بر گنجاندن قابلیت لایو فوتو در این گوشی ها شنیده می شود، همچنین دستیار مجازی سیری که همیشه روشن بوده و بدون نیاز به لمس می توان از این قابلیت استفاده کرد. در واقع، آیفون ۵ اس ای مجهز به تراشه ی A9 می تواند تا زمان عرضه ی آیفون ۷ در پاییز سال ۲۰۱۶، جایگزین سری آیفون ۶ باشد.
علاوه بر بهره مندی از این تراشه، آیفون ۵ اس ای به دوربین ۸ مگاپیکسلی مجهز خواهد بود. گزارش می شود که طراحی ظاهری آیفون ۵ اس ای ، شبیه به آیفون ۵ ای بوده اما گوشه های آن مانند آیفون ۶ و ۶ اس منحنی و شیشه ای خواهد بود.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: techinsider


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته آیفون ۵ اس ای و قدرت پردازش بالای آن اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا