آیپد ایر ۳ اپل به اتصال دهنده ی هوشمند مجهز می شود

آیپد ایر ۳ اپل به اتصال دهنده ی هوشمند مجهز می شود

3 فوریه, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

آیپد ایر 3 اپل به اتصال دهنده ی هوشمند مجهز می شود

آیپد ایر ۳ اپل به قابلیت های آیپد پرو اپل مجهز می شود.

شایعات جدید منتشر شده از آیپد ایر ۳ اپل از یک پورت اتصال کیبورد شبیه به آیپد پرو خبر می دهند. خبر گزاری ژاپنی Mac Otakra، فروش قاب های مخصوص آیپد ایر ۳ اپل را در وبسایت چینی Alibaba گزارش کرده است؛ تصاویر منتشر شده از از این قاب ها، محل مخصوص اتصال دهنده ی هوشمند را نشان می دهد. اتصال دهنده ی هوشمند در واقع از سه حلقه تشکیل شده که آیپد پرو را به کیبورد متصل می کند. اتصال دهنده ی هوشمند حالت مغناطیسی دارد که از اتصال کیبورد به آیپد از طریق این اتصال دهنده اطمینان حاصل می کند.

در گذشته هم شاهده بوده ایم که تولید کنندگان چینی این قاب ها، محصولات آینده ی اپل را پیش بینی کرده اند؛ برای مثال در سال ۲۰۱۱، قبل از معرفی رسمی آیپد ۲، تصاویری از قاب های آن به نمایش گذاشته شد. اما نمودار منتشر شده ی روز دو شنبه از Engadget، به نوعی گزارش های مربوط به اتصال دهنده ی هوشمند، اسپیکر های استریو و فلاش دوربین را تایید می کند.

یکی از مزایای استفاده از کیبورد اتصال دهنده ی هوشمند به جای کیبورد های بلوتوثی این است که خود آیپد، انرژی مورد نیاز کیبورد را هم فراهم می کند. همچنین می توان محل تعبیه شده برای اسپیکر های شبیه به آیپد پرو را در قسمت بالایی قاب مشاهده کرد. این اسپیکر ها برای کیفیت صدای استریو گنجانده شده اند. این خبرگزاری ژاپنی همچنین به قسمت بزرگ تعبیه شده برای دوربین در این قاب ها اشاره می کند؛ که می تواند بیان کننده ی فلاش در دوربین آیپد ایر ۳ اپل باشد. مجهز بودن دوربین ها به فلاش به کیفیت عکاسی در محیط های داخلی کمک می کند؛ دوربین های دستگاه های هوشمند در عکاسی محیط های داخلی با مشکل مواجه هستند. انتظار می رود که آیپد ایر ۳ اپل در رویداد ماه مارچ معرفی شود.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: techinsider


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته آیپد ایر ۳ اپل به اتصال دهنده ی هوشمند مجهز می شود اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا