آیپد های ۲۰۱۷ اپل با تاخیر روانه بازار خواهند شد

آیپد های ۲۰۱۷ اپل با تاخیر روانه بازار خواهند شد

20 ژانویه, 2017 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

آیپد های 2017 اپل

سال ۲۰۱۷ میلادی به تازگی آغاز شده و انتظار می رود که در طول این سال محصولات جدیدی از سوی شرکت های مختلف روانه بازار شوند. اپل یکی از شرکت های بزرگ تکنولوژی است که تاکنون شایعات مختلفی درباره محصولات جدید آن منتشر شده است. انتظار می رفت که آیپد های ۲۰۱۷ اپل در سه ماهه اول سال جاری میلادی روانه بازار شوند؛ اما باتوجه به گزارشات جدید منتشر شده، عرضه این دستگاه ها به تعویق افتاده است. در ادامه با تکرا همراه باشید.

باتوجه به شایعات موجود آیپد های ۲۰۱۷ اپل شامل سه آیپد جدید در اندازه های ۹.۷، ۱۰.۵ و ۱۲.۹ اینچی است، برخی بر این باورند که تبلت های جدید شرکت اپل در سه ماهه اول سال جاری معرفی می شود که احتمالا در طی برگزاری یک رویداد مطبوعاتی در ماه مارس رونمایی خواهند شد.

امروز گزارشی در نشریه تایوانی DigiTimes منتشر شد که باتوجه به آن اجزای داخلی آیپد های جدید هنوز در مرحله برنامه ریزی هستند و برای عرضه عمومی آماده خواهند شد، همچنین برخی دیگر از رسانه های آنلاین ادعا می کند که آیپد های ۲۰۱۷ اپل در نیمه دوم سال، روانه بازارهای جهانی خواهند شد.

در ادامه این شایعات اعلام شده که تبلت های ۱۲.۹ و ۱۰.۵ اینچی اپل دارای پردازنده بهبود یافته A10X هستند و هنوز به پردازنده نسخه ۹.۷ اینچی هیچ اشاره ای نشده است. لازم به ذکر است که هیچ کدام از این خبرها هنوز از سوی شرکت اپل تایید نشده است و در اصل این شرکت هنوز هیچ بیانیه ای را برای آیپد های جدید خود منتشر نکرده است.

به هر حال انتظار می رود که در طی سال جاری آیپد های شرکت اپل با سخت افزارهای به روز شده و ویژگی های انحصاری نمایان شوند. هنوز باید منتظر انتشار خبرهای رسمی از سوی اپل درباره آیپد های جدید باشیم.

.

منبع: Uberigozmo

نوشته آیپد های ۲۰۱۷ اپل با تاخیر روانه بازار خواهند شد اولین بار در تکرا – اخبار روز تکنولوژی پدیدار شد.

Source: تکرا