ادامه روند نزولی درآمد اچ تی سی در ماه مارس

ادامه روند نزولی درآمد اچ تی سی در ماه مارس

7 آوریل, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

ادامه روند نزولی درآمد اچ تی سی در ماه مارس

شرکت اچ تی سی همچون ماه های گذشته در ماه مارس نیز ایام سختی را پشت سر گذاشته است، این شرکت طی انتشار گزارشی اعلام کرده در ۳۱ روز این ماه درآمدی معادل ۱۲۷.۵۷ میلیون دلار داشته است. این رقم کاهش درآمد سالانه ی ۷۹.۳ درصدی را نشان می دهد. آنها نسبت به ماه فوریه سیر نزولی ۱.۳۴ درصدی را تجربه کرده اند. طی سه ماهه ی اول ۲۰۱۶ میزان درآمد اچ تی سی با رقم ۴۵۷.۲ میلیون دلار برابری می کند که این عدد ۶۴.۳۱ درصد کاهش نسبت به زمان مشابه در سال گذشته را نشان می دهد.
البته اچ تی سی قصد دارد برای خروج از بحران پرچمدار جدید خود با نام اچ تی سی ۱۰ (HTC 10) را طی چند روز آینده معرفی کند. بر اساس شایعاتی که تا کنون در مورد این گوشی منتشر شده است اچ تی سی ادعا کرده است که در زمینه ی دوربین تحولات چشم گیری را ایجاد کرده است و تجربه ی صوتی بی نظیری را برای کاربران فراهم خواهد کرد. اچ تی سی قصد دارد تا از پرچمدار جدید خود در تاریخ ۱۲ آوریل پرده برداری کند.
گفتنی است که در هفته ی جاری عرضه ی هدست واقعیت مجازی HTC با نام Vive آغاز شده و با توجه به اینکه در دقایق ابتدایی فروش توانست درآمد ۱۲ میلیون دلاری را رقم بزند، احتمال می رود که یک برگ برنده برای شرکت تایوانی باشد. هدست واقعیت مجازی Vive تاثیرات مثبتی بر روی درآمد ماه مارس گذاشته است، از سوی دیگر عرضه ی گوشی هوشمند اچ تی سی ۱۰ در ماه جاری، می تواند در کنار هدست Vive تاثیرات بسیار مثبتی بر درآمد شرکت در ماه آوریل داشته باشد.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: phonearena


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته ادامه روند نزولی درآمد اچ تی سی در ماه مارس اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا