ارسال روزانه ۱۵ میلیارد پیام در تلگرام

ارسال روزانه ۱۵ میلیارد پیام در تلگرام

23 فوریه, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

تلگرام روزانه 100 میلیون کاربر فعال دارد و 15 میلیارد پیام در آن ارسال می شود

امروز تلگرام با انتشار پست هایی بر روی وب سایت خود اعلام کرد که ماهانه ۱۰۰ میلیون کاربر در آن فعالیت می کنند و روزانه ۱۵ میلیارد پیام در این پیام رسان ارسال می شود.

تلگرام یکی از بهترین سرویس های پیام رسان است که محبوبیتش در سرتاسر جهان روز به روز در حال افزایش است. این اپلیکیشن در کشور ما هم بسیار محبوب بوده و کاربران بسیار زیادی در حال حاضر از آن استفاده می کنند. حتماً یادتان می آید که تا همین چندی پیش عموم مردم از نرم افزار هایی مانند وایبر، واتس آپ و … استفاده می کردند اما با ظهور تلگرام همه ی کاربران ایرانی به این برنامه روی آوردند و کمتر کسی است که در حال حاضر از نرم افزارهای پیام رسان دیگر استفاده کند.

امروز تلگرام دو پست در وبلاگ خود منتشر کرد که یکی از آنها به این موضوع اشاره داشت که ماهانه ۱۰۰ میلیون کاربر فعال در تلگرام فعالیت دارند. در این پست گفته شده است: “دو سال و نیم از عرضه ی این سرویس پیام رسان می گذرد. در آغاز شما تلگرام را به دوستان و همکاران خود معرفی کردید و سپس آنها نیز تلگرام را به دوستان و همکاران خود معرفی کردند و این آغاز رشد ما بود. حالا تلگرام ماهانه بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر فعال دارد. همچنین روزانه ۳۵۰ هزار کاربر جدید در آن ثبت نام می کنند.”

تلگرام روزانه 100 میلیون کاربر فعال دارد و 15 میلیارد پیام در آن ارسال می شود

امروز در پستی دیگر اعلام کرد: “با گذشت دو سال و نیم از عرضه ی این سرویس پیام رسان، حال در تلگرام روزانه بیش از ۱۵ میلیارد پیام ارسال می شود. همه این ها به لطف شما بوده است.”

تلگرام روزانه 100 میلیون کاربر فعال دارد و 15 میلیارد پیام در آن ارسال می شود

از ویژگی های تلگرام که به آن نسبت به دیگر سرویس های مشابه برتری داده است بخش امنیتی آن است. سازندگان تلگرام بر امنیت برنامه ی خود تاکید بسیاری دارند، به طوری که جایزه ی ۳۰۰ هزار دلاری برای یافتن باگ بر روی آن در نظر گرفته شده است که این موضوع نشان دهنده ی اطمینان برنامه نویسان تلگرام به برنامه ی خود است.

.

.

منبع: telegram


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته ارسال روزانه ۱۵ میلیارد پیام در تلگرام اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا