استون مارتین هم وارد بازار ماشین های الکتریکی می شود

استون مارتین هم وارد بازار ماشین های الکتریکی می شود

18 فوریه, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

استون مارتین هم وارد بازار ماشین های الکتریکی می شود

استون مارتین و شرکت چینی LeEco، روز چهارشنبه اعلام کردند که با تولید ماشین الکتریکی رپید ای (RapidE)، قصد دارند وارد بازار ماشین های الکتریکی شوند.

همه چیز در دنیای ماشین های الکتریکی بسیار جالب و هیجان انگیز است. کمپانی استون مارتین با همکاری شرکت چینی ای اکو، قصد دارند که نقاط قوت خودرا با هم ترکیب کرده و در یک ماشین تمام الکتریکی استون مارتین، به نام رپید ای، بگنجانند. این مدل، تغییر یافته ی سواری ۴ در رپید ای خواهد بود.

تولید ماشین الکتریکی استون مارتین ، برای سال ۲۰۱۸ برنامه ریزی شده است. در بیانیه ی مطبوعاتی استون مارتین این طور گزارش شده که: “این همکاری، قابلیت گسترش نسل بعدی ماشین های الکتریکی متصل را از طرف استون مارتین، لی اکو و فارادی فیوچر خواهد داشت.”

اگر استون مارتین و فارادی فیوچر (یا ترجیحا اف اف) با هم همکاری کنند، مثل این است که یک رویا به واقعیت تبدیل شود. ماشین الکتریکی استون مارتین ، فراتر از یک ماشین الکتریکی خواهد بود؛ این ماشین، هوشمند، متصل و اجتماعی خواهد بود. (هنوز مشخص نیست که منظور از اجتماعی بودن چیست.)

با تمام این اوصاف، همکاری این دو شرکت چندان هم دور از ذهن نبود. این دو شرکت، در نمایشگاه لوازم الکترونیکی CES 2016 از کانسپت های خود، که با همکاری غول تکنولوژی چینی، لی تی وی ساخته شده بود، رونمایی کردند. مدل استون آتولینک رپید ای اس، از سیستم ماشین های اینترنتی با قابلیت تشخیص صدا و اتصالات اینترنتی، بهره می برد. فارادی فیوچر هم با ماشین اف اف زیرو وان، در کانون توجه بود.

لازم به ذکر است که در حال حاضر، پورشه،استون مارتین و بنتلی وارد بازار ماشین های لوکس تمام الکتریکی شده اند. به نظر می رسد که ایلان ماسک و تیم همکاران او، از اینکه آغاز کننده ی این راه هستند، به خود افتخار می کنند.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: mashable


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته استون مارتین هم وارد بازار ماشین های الکتریکی می شود اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا