افزایش حافظه مک بوک تا ۲۵۶ گیگابایت

افزایش حافظه مک بوک تا ۲۵۶ گیگابایت

8 ژانویه, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

افزایش حافظه مک بوک شاید یکی از اصلی ترین دغدغه های "اپلی ها" باشد که با کارت میکرو اس دی TarDisk Pear بر طرف می شود.

افزایش حافظه مک بوک شاید یکی از اصلی ترین دغدغه های “اپلی ها” باشد که با کارت میکرو اس دی TarDisk Pear بر طرف می شود.

نسخه ۲.۰ این محصول در لاس وگاس، محل برگزاری نمایشگاه CES 2016 به نمایش درآمد و با مراحل نصب بسیار آسان می تواند به راحتی فضای ذخیره سازی مک بوک شما را افزایش دهد.

این کارت میکرو اس دی را می توانید در اسلات مخصوص به خود در مک بود خود قرار دهید و شاهد افزایش حافظه ذخیره سازی مک بوکتان تا ۲۵۶ گیگابایت باشید، به همین سادگی!

کارت TarDisk Pear با ایجاد یک فضای ذخیره سازی منطقی بر روی کامپیوتر شما کار می کند. این بدان معناست که این کارت کوچک فضای بیشتری را برای کامپیوتر شما فراهم آورده و به سیستم عامل OS X اجازه می دهد که تصمیم بگیرد فایل هایتان را کجا ذخیره کند، بر روی حافظه کامپیوتر و یا بر روی این کارت Pear.

در طول زمان که شما از کامپیوتر خود استفاده می کنید، این کارت باعث می شود فایل هایی که بیشتر به آن ها دسترسی دارید بر روی حافظه مک بوک شما باقی بماند و فایل های کم کاربرد شما به صورت خودکار بر روی این کارت حافظه کوچک، آفلود شده و بر روی آن قرار می گیرد.

در نهایت مک بوک شما، حافظه بیشتری در دسترس تان قرار می دهد و شما مجبور نخواهید بود که فایل هایتان را پاک کرده یا آن ها را بر روی یک هارد اکسترنال ذخیره کنید.

Pear به سادگی قابل نصب و راه اندازی است، تنها کافی است آن را در اسلات میکرو اس دی مک بوک خود قرار داده و دستورهای به نمایش درآمده بر روی صفحه نمایش را دنبال کنید. گفته می شود نسخه 2.0 کارت Pear که در نمایشگاه لوازم الکترونیکی مصرفی رونمایی شده، مراحل نصب ساده تری نیز خواهند داشت.

Pear به سادگی قابل نصب و راه اندازی است، تنها کافی است آن را در اسلات میکرو اس دی مک بوک خود قرار داده و دستورهای به نمایش درآمده بر روی صفحه نمایش را دنبال کنید. گفته می شود نسخه ۲.۰ کارت Pear که در نمایشگاه لوازم الکترونیکی مصرفی رونمایی شده، مراحل نصب ساده تری نیز خواهند داشت.

.

اطلاعات بیشتر

• در دسترس برای مک بوک پرو، مک بوک پرو رتینا و مک بوک ایر

• نسخه ۱۲۸ گیگابایتی آن برچسب قیمتی ۱۴۹ دلاری خواهد داشت

• نسخه ۲۵۶ گیگابایتی آن برچسب قیمتی ۳۹۹ دلاری خواهد داشت

• از طریق وب سایت TarDisk در دسترس است

• بدنه ای یک دست و از جنس آلومینیوم

• از سلول های NAND چند سطحی با ظرفیت بالا ۱۶ گیگابایتی (۱۲۸-گیگابیت) استفاده می کند

.

.

منبع: cnet


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته افزایش حافظه مک بوک تا ۲۵۶ گیگابایت اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا