اپلیکیشن مستقل دوربین : تلاش اخیر فیسبوک برای اشتراک گذاری بیشتر

اپلیکیشن مستقل دوربین : تلاش اخیر فیسبوک برای اشتراک گذاری بیشتر

26 آوریل, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

به گزارش وال استریت ژورنال، فیسبوک به منظور تشویق کاربران برای به اشتراک گذاری بیشتر عکس ها و ویدئوها در حال توسعه ی یک اپلیکیشن مستقل دوربین است.

به گزارش وال استریت ژورنال، فیسبوک به منظور تشویق کاربران برای به اشتراک گذاری بیشتر عکس ها و ویدئوها، در حال توسعه ی یک اپلیکیشن مستقل دوربین است.

نمونه ی اولیه ی این اپلیکیشن هنوز در مراحل ابتدایی ست اما همین نمونه دارای قابلیت طراحی شده ی لایو استریم است که این را نشان می دهد که فیسبوک تمرکز بسیاری بر روی قابلیت های پخش قرار داده است.

این اپلیکیشن این کاهشی که در به اشتراک گذاری پخش اصلی صورت گرفته را خنثی می کند. در واقع تعداد آپدیت های شخصی و پست های تصویری افراد مانند عکس های کودک و یا اعلامیه ی شغل جدید و … کاهش یافته و این کاهش در اواسط سال ۲۰۱۵، به ۲۱ درصد رسیده است.

بنا به گزارش ها، فیسبوک در لندن تیمی تشکیل داده که به صورت اختصاصی بر روی مساله ی به اشتراک گذاری در حال کار هستند و بر روی مواردی مانند بهبود الگوریتم نیوز فید برای به نمایش گذاشتن پست های اورجینال و جلب کردن بیشتر افراد برای ریمایندر تعطیلات و قابلیت هایی مانند On This Day  تلاش می کنند. با توجه به گزارش ها و منابع، این اپلیکیشن جدید هم توسط همین تیم توسعه یافته است.

فیسبوک هم اکنون دارای برنامه ی جداگانه ی به اشتراک گذاری عکس است که این برنامه Moments نامگذاری شده است، با استفاده از این برنامه، گروه ها این اجازه را دارند که تصاویر را به اشتراک بگذارند، اما به نظر می رسد این مورد جدیدی که فیسبوک توسعه داده به اپلیکیشن اسنپ چت به عنوان رقیب، نزدیکتر باشد؛ هم اکنون می توان تصاویر و ویدئوهای گرفته شده با این اپلیکیشن را بر روی فیسبوک و دیگر اپلیکیشن های متعلق به فیسبوک مانند اینستاگرام هم به اشتراک گذاشت.

این شبکه ی اجتماعی در سال ۲۰۱۴، اپلیکیشنی شبیه به اسنپ چت منتشر کرد که Slingshot نامگذاری شده بود. این ایده کاربران را تشویق می کرد که عکس های بیشتری بگیرند، زمانی که برای اولین بار این اپلیکیشن راه اندازی شد، کاربران حتی نمی توانستند پیام های تصویری اشخاص دیگر را مشاهده کنند مگر اینکه خودشان هم نمونه ی مشابهی ایجاد می کردند. این اپلیکیشن رشد زیادی نکرد و در ابتدای راه شکست خورد.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: techinsider


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته اپلیکیشن مستقل دوربین : تلاش اخیر فیسبوک برای اشتراک گذاری بیشتر اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا