باتری شیائومی ردمی ۳ در مقایسه با آیفون ۶S

باتری شیائومی ردمی ۳ در مقایسه با آیفون ۶S

13 ژانویه, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

باتری شیائومی ردمی 3 دو برابر آیفون 6S است.

باتری شیائومی ردمی ۳ دو برابر آیفون ۶S است.

شیائومی گوشی ساز بزرگ چینی، گوشی هوشمند جدید شیائومی ردمی ۳ را معرفی کرد.

گوشی ردمی ۳ از روز دو شنبه بیست و یکم دیماه با قیمت ۱۰۰ دلار در چین عرضه شد. بارز ترین ویژگی این دستگاه، باتری ۴۱۰۰ میلی آمپر ساعتی آن بوده که دو برابر اندازه باتری آیفون ۶S است.

این دستگاه با قابلیت شارژ سریع عرضه می گردد. اما این کمپانی تخمینی برای مدت زمان مصرف باتری شیائومی ردمی ۳ ارائه نکرده است. باتری بزرگتر به معنی میلی آمپر ساعت بیشتر است، اما میلی آمپر ساعت بیشتر، هیچ تضمینی برای مدت زمان استفاده بیشتر نخواهد بود.

گوشی آیفون ۶S که ۶۴۹ دلار قیمت گذاری شده بود با باتری ۱۷۱۵ میلی آمپر ساعتی عرضه شد و ۶S پلاس با نمایشگر ۵.۵ اینچی باتری ۲۷۵۰ میلی آمپر ساعت دارد.

شیائومی ردمی ۳ یک گوشی هوشمند دو سیمکارته است و بر اساس گفته های این شرکت از هر سه شبکه ارتباطی اصلی پشتیبانی می کند. این گوشی با داشتن درگاه میکرو اس دی، فضای ذخیره سازی خود را تا ۱۶ گیگا بایت افزایش داده است. شیائومی ردمی ۳ با نمایشگر ۵ اینچی ۸.۵ میلیمتر ضخامت داشته ( آیفون ۶S با ۷.۱ میلیمتر ضخامت، ۱۴ میلیمتر نازکتر است) و وزن ۱۴۴ گرمی آن یک گرم از گوشی آیفون ۶S سنگین تر است.

شیائومی پایه های شرکت خود را به عنوان یک سازنده گوشی های هوشمند در بین هواداران خود، محکمتر کرده است. این شرکت متعلق به بخش خصوصی است و ارزشی بیش از ۴۵ میلیارد دلار دارد. شیائومی اخیرا در هدف گذاری برای فروش ۸۰ میلیون گوشی هوشمند اشتباه کرد اما این موضوع هیچ اثری بر روی ارزش گذاری این شرکت نداشت.

شیائومی ردمی 3 یک گوشی هوشمند دو سیمکارته است و بر اساس گفته های این شرکت از هر سه شبکه ارتباطی اصلی پشتیبانی می کند.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: techinsider


عصر تکنولوژی، تکرا

 

نوشته باتری شیائومی ردمی ۳ در مقایسه با آیفون ۶S اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا