بهترین زمان برای خرید ایکس باکس وان فرا رسید

بهترین زمان برای خرید ایکس باکس وان فرا رسید

19 مارس, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

بهترین زمان برای خرید ایکس باکس وان فرا رسید

ایکس باکس وان از روز یک شنبه و برای مدت زمان محدودی با قیمت ۲۹۹ دلار به فروش می رسد؛ کنسول بازی مایکروسافت با تخفیف ۵۰ دلاری در دسترس قرار خواهد گرفت.

شایان ذکر است که مدت زمان این تخفیف محدود است. علاقه مندان می توانند از ۲۰ تا ۲۸ مارچ، کنسول بازی ایکس باکس وان را با قیمت ۳۰۰ دلار تهیه کنند. این تخفیف، بخشی از برنامه ی مایکروسافت برای فروش بهاره ی ایکس باکس وان است. علاقه مندان می توانند از روز یکشنبه (فردا) تا ۸ روز آینده، بازی های ایکس باکس وان را با ۲۰ درصد تخفیف خریداری کنند؛ جالب تر اینکه از روز ۲۲ مارچ، پیشنهاد های دیگری از جمله بازی، فیلم، برنامه های تلویزیونی از طرف مایکروسافت ارائه خواهد شد. تخفیف ۴۰ تا ۶۰ درصدی در همه جا امکان پذیر خواهد بود.

به نظر می رسد که مایکروسافت قصد دارد با انتشار بازی کوانتوم برک، افراد بیشتری را به سمت ایکس باکس وان جذب کند. کوانتوم برک Quantum Break نام بازی مخصوص ایکس باکس وان است که بازیگر های هالیوودی مشهور در تهیه ی آن نقش داشته اند. با توجه به تاکید مایکروسافت روی بازی های مخصوص ایکس باکس وان ، می توان انتظار داشت که کاهش قیمت این کنسول به دلیل افزایش آگاهی و فروش این بازی بوده است؛ کوانتوم برک، ۱۵ آوریل منتشر می شود.

مایکروسافت تایید کرد که کاهش قیمت ایکس باکس برای مدت محدودی امکان پذیر خواهد بود، اما این احتمال وجود دارد که قیمت آن به مرور زمان ثابت بماند. احتمالا گیمرها تخفیف مشابهی را که در سال ۲۰۱۴ انجام شد، به خاطر دارند. مایکروسافت، ایکس باکس ۴۰۰ دلاری را با قیمت ۳۵۰ دلار به فروش می رساند، این تخفیف برداشته شد و قیمت محصول به حالت اول بازگشت؛ اما پس از دو هفته، قیمت دستگاه روی ۳۵۰ دلار ثابت ماند. بنابراین می توان انتظار داشت که سال آینده بتوانیم ایکس باکس وان را با قیمت ۲۹۹ دلار خریداری کنیم.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: techinsider


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته بهترین زمان برای خرید ایکس باکس وان فرا رسید اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا