بهترین ماشین های نمایشگاه دیترویت

بهترین ماشین های نمایشگاه دیترویت

18 ژانویه, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

بهترین ماشین های نمایشگاه دیترویت 2016 در میشیگان آمریکا به روی صحنه رفتند.

بهترین ماشین های نمایشگاه دیترویت ۲۰۱۶ در میشیگان آمریکا به روی صحنه رفتند.

نمایشگاه بین اللملی خودروی آمریکای شمالی معروف به نمایشگاه اتومبیل دیترویت در سال ۱۹۰۷ میلادی آغاز بکار کرد. این نمایشگاه که هر ساله در ماه ژانویه در دیترویت میشگان برگزار می شود بهترین های هر سال در این صنعت را گرد هم جمع می کند.

امسال نیز بهترین ها در این نمایشگاه بین اللملی حضور پیدا کردند و یک رژه تمام عیار را به نمایش گذاشتند. در زیر گزارشی مختصر از بهترین ماشین های نمایشگاه دیترویت امسال را می بینید.

لکسوس LC500 :

اگر چه لکسوس در استفاده از برچسب خودروی اسپورت برای لکسوس LC500 ملاحظه می کند، با این وجود این ماشین از کیفیت خودروهای اسپورت برخوردار است. موتور V8 آن در پشت خط مرکزی محور جلو قرار گرفته و ۴۶۷ اسب بخار نیرو تولید می کند. این موتور ۵ لیتری از طریق یک گیربکس اتوماتیک ۱۰ سرعته قدرت را به محور چرخ ها انتقال می دهد.

شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت لکسوس LC500 کمتر از ۴.۵ ثانیه عنوان شده است.

اگر چه لکسوس در استفاده از برچسب خودروی اسپورت برای لکسوس LC500 ملاحظه می کند، با این وجود این ماشین از کیفیت خودروهای اسپورت برخوردار است.

کانسپت Acura Precision :

این خودروی سدان چهار درب که توسط استودیوی طراحی کالیفرنیا ساخته شده برای اولین بار در نمایشگاه ماشین دیترویت ۲۰۱۶ به نمایش درآمد. کانسپت پرسیژن با برند “دایموند پنتاگون” خودنمایی می کند.

کانسپت Acura Precision : این خودروی سدان چهار درب که توسط استودیوی طراحی کالیفرنیا ساخته شده برای اولین بار در نمایشگاه ماشین دیترویت 2016 به نمایش درآمد.

کانسپت آئودی h-tron Quattro :

کانسپت h-tron Quattro در نمایشگاه اتومبیل فرانکفورت ۲۰۱۵ نیز به نمایش گذاشته شد و پیش نمایشی از مدل آینده Q6 است. این خودروی کانسپت که قدرت به هر چهار چرخ آن منتقل می شود می تواند به حداکثر سرعت ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت دست یابد.

کانسپت h-tron Quattro قادر خواهد بود صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت را در کمتر از هفت ثانیه به دست آورد. این کانسپت چهار نفره در هر ۱۰۰ کیلومتر در حدود یک کیلوگرم هیدروژن مصرف می کند.

کانسپت h-tron Quattro در نمایشگاه اتومبیل فرانکفورت 2015 نیز به نمایش گذاشته شد و پیش نمایشی از مدل آینده Q6 است.

آئودی A4 Allroad Quattro :

ماشین مدل A4 Allroad Quattro که در نمایشگاه اتومبیل دیترویت به نمایش گذاشته شد بر روی پلت فرم جدید مدولار MLB طراحی شده است و به جرات می توان گفت که بازطراحی از سدان A4 است. به منظور تسهیل در مانور آفرود، کمپانی آئودی یک حالت جدید آفرود در منوی انتخاب حالت رانندگی آن قرار داده است که شامل تغییراتی در دریچه گاز، انتقال قدرت تنظیماتی برای حرکت در زمین های ناهموار است. آئودی ادعا می کند که موتور چهار سیلندر ۲.۰ لیتری بنزینی آن می تواند از طریق یک گیربکس هشت سرعته اتوماتیک، ۲۷۲ اسب بخار قدرت را به محور چرخ ها منتقل کند.

ماشین مدل A4 Allroad Quattro که در نمایشگاه اتومبیل دیترویت به نمایش گذاشته شد بر روی پلت فرم جدید مدولار MLB طراحی شده است

بی ام دبلیو M2 :

کمپانی بی ام دبلیو تلاش کرده تا با مدل M2 در نمایشگاه دیترویت همه را شگفت زده کند. این خودرو ۳۶۵ اسب بخار قدرت تولید کرده و به محور عقب انتقال می دهد.

کمپانی بی ام دبلیو تلاش کرده تا با مدل M2 در نمایشگاه دیترویت همه را شگفت زده کند. این خودرو 365 اسب بخار قدرت تولید کرده و به محور عقب انتقال می دهد.

بی ام دبلیو X4 M40i :

خط تولید سری M بی ام دبلیو در حال رشد است. این کمپانی مدل X4 M40i را که در کلاس SUV قرار می گیرد، در نمایشگاه اتومبیل دیترویت امسال به نمایش درآورد. حداکثر سرعت این خودرو ۲۱۰ کیلومتر بر ساعت است اما می توان آن را تا ۲۴۱ کیلومتر بر ساعت نیز افزایش داد. انتقال قدرت در این خودرو به هر چهار چرخ آن منتقل می شود.

خط تولید سری M بی ام دبلیو در حال رشد است. این کمپانی مدل X4 M40i را که در کلاس SUV قرار می گیرد، در نمایشگاه اتومبیل دیترویت امسال به نمایش درآورد.

بیوک Envision :

کمپانی بیوک، مدل Envision را به عنوان یک کراس اوور قابل رقابت در این کلاس جهانی معرفی کرد. این خودرو با موتور ۲.۰ لیتری چهار سیلندر توانایی تولید ۲۵۲ اسب بخار را دارد. با فشار دادن پدال گاز، این قدرت از طریق یک گیربکس اتوماتیک شش سرعته به هر چهار چرخ آن منتقل می شود.

مپانی بیوک، مدل Envision را به عنوان یک کراس اوور قابل رقابت در این کلاس جهانی معرفی کرد. این خودرو با موتور 2.0 لیتری چهار سیلندر توانایی تولید 252 اسب بخار را دارد. با فشار دادن پدال گاز، این قدرت از طریق یک گیربکس اتوماتیک شش سرعته به هر چهار چرخ آن منتقل می شود.

کانسپت بیوک Avista :

بیوک امسال با قدرت در نمایشگاه خودروی دیترویت ظاهر شد. بیوک Avista نسل بعدی سدان های اندازه متوسط را به نمایش می گذارد. موتور دو قلوی توربو شارژر V6 می تواند ۴۰۰ اسب بخار قدرت تولید کند. این قدرت توسط یک گیربکس هشت سرعته به محور عقب منتقل می شود.

بیوک امسال با قدرت در نمایشگاه خودروی دیترویت ظاهر شد. بیوک Avista نسل بعدی سدان های اندازه متوسط را به نمایش می گذارد. موتور دو قلوی توربو شارژر V6 می تواند 400 اسب بخار قدرت تولید کند. این قدرت توسط یک گیربکس هشت سرعته به محور عقب منتقل می شود.

شورلت کروز :

مدل کروز در سال ۲۰۱۶ بازطراحی شد و این اولین بار است که شورلت کروز سبک هاچ بک را ارائه کرده است. این خودروی هاچ بک با موتور چهار سیلندری توربو ۱.۴ لیتری خود، ۱۵۳ اسب بخار نیرو تولید می کند. فاصله بین دو محور آن ۲.۷ متر است.

مدل کروز در سال 2016 بازطراحی شد و این اولین بار است که شورلت کروز سبک هاچ بک را ارائه کرده است. این خودروی هاچ بک با موتور چهار سیلندری توربو 1.4 لیتری خود، 153 اسب بخار نیرو تولید می کند. فاصله بین دو محور آن 2.7 متر است.

شورلت Bolt EV :

مدل دیگری از کمپانی شورلت که در نمایشگاه اتومبیل دیترویت به روی صحنه رفت.

شورلت Bolt EV : مدل دیگری از کمپانی شورلت که در نمایشگاه اتومبیل دیترویت به روی صحنه رفت.

Force 1 :

پس از یک وقفه چند ساله هنریک فیسکر خودروی اعجاب انگیز خود را در نمایشگاه دیترویت نشان داد. یک خودروی دو درب که صفر تا ۱۰۰ کیلومتر برساعت را در سه ثانیه به دست می آورد. احتمالا Force 1 در آینده حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت. این خودرو یکی از بهترین ماشین های نمایشگاه دیترویت امسال بود.

پس از یک وقفه چند ساله هنریک فیسکر خودروی اعجاب انگیز خود را در نمایشگاه دیترویت نشان داد. یک خودروی دو درب که صفر تا 100 کیلومتر برساعت را در سه ثانیه به دست می آورد. احتمالا Force 1 در آینده حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

فورد F-150 Raptor :

یک ماشین به خصوص از فورد که در نمایشگاه ماشین دیترویت امسال به نمایش درآمد. موتور ۳.۵ لیتری V6 آن ۴۵۰ اسب بخار قدرت تولید می کند.

فورد F-150 Raptor : یک ماشین به خصوص از فورد که در نمایشگاه ماشین دیترویت امسال به نمایش درآمد. موتور 3.5 لیتری V6 آن 450 اسب بخار قدرت تولید می کند.

فورد فیوژن :

مدل فیوژن به لطف موتور دوقلوی توربو V6 می تواند ۳۲۵ اسب بخار قدرت تولید کند و این نیرو به همه چرخ ها منتقل می شود.

مدل فیوژن به لطف موتور دوقلوی توربو V6 می تواند 325 اسب بخار قدرت تولید کند و این نیرو به همه چرخ ها منتقل می شود.

هیوندای جنیسس G90 :

هیوندای جنیسس یک سدان لوکس به صنعت خودروسازی معرفی کرده است. مدل G90 در ادامه مدل قبلی خود جنیسس G80 حرکت می کند.

هیوندای جنیسس یک سدان لوکس به صنعت خودروسازی معرفی کرده است. مدل G90 در ادامه مدل قبلی خود جنیسس G80 حرکت می کند.

GMC Acadia :

کمپانی GMC با مدل Acadia یک خودروی خانواده پسند در نمایشگاه دیترویت معرفی کرد. این خودرو محور جلو است و از طریق گیربکس شش سرعته اتوماتیک قدرت را منتقل می کند.

کمپانی GMC با مدل Acadia یک خودروی خانواده پسند در نمایشگاه دیترویت معرفی کرد. این خودرو محور جلو است و از طریق گیربکس شش سرعته اتوماتیک قدرت را منتقل می کند.

اینفینیتی Q50 :

اینفینیتی نزدیک به یک دهه است که رشد فروش خوبی در ایالات متحده بدست آورده است. برای اینفینیتی Q50 یک موتور توربو دو قلوی V6 با ظرفیت ۳ لیتری در نظر گرفته شده است. این موتور توانایی تولید ۳۰۰ اسب بخار و ۶۴۰۰ دور در دقیقه را دارد. در مدل هیبریدی آن یک موتور V6 با ظرفیت ۳.۵ لیتر توانایی تولید ۳۰۲ اسب بخار را دارد که با ترکیب موتور الکتریکی، توان خروجی آن به ۳۶۰ اسب بخار می رسد.

اینفینیتی نزدیک به یک دهه است که رشد فروش خوبی در ایالات متحده بدست آورده است. برای اینفینیتی Q50 یک موتور توربو دو قلوی V6 با ظرفیت 3 لیتری در نظر گرفته شده است. این موتور توانایی تولید 300 اسب بخار و 6400 دور در دقیقه را دارد. در مدل هیبریدی آن یک موتور V6 با ظرفیت 3.5 لیتر توانایی تولید 302 اسب بخار را دارد که با ترکیب موتور الکتریکی، توان خروجی آن به 360 اسب بخار می رسد.

اینفینیتی Q60 :

مدل Q60 به نظر زیباترین کوپه اینفینیتی در تاریخ ۲۷ ساله اخیر این کمپانی به حساب می آید. این مدل به خوبی در نمایشگاه اتومبیل دیترویت خودنمایی کرد.

مدل Q60 به نظر زیباترین کوپه اینفینیتی در تاریخ 27 ساله اخیر این کمپانی به حساب می آید. این مدل به خوبی در نمایشگاه اتومبیل دیترویت خودنمایی کرد.

کانسپت کیا Telluride :

کمپانی کیا با مدل Telluride سعی در ارائه یک خودرو در کلاس SUV با اندازه کامل داشته است. این مدل ممکن است بر پایه سورنتو طراحی شده باشد اما ۴.۴ اینچ از نظر ارتفاع بلند تر، ۴.۷ اینچ پهن تر و ۹.۵ اینچ درازتر ساخته شده است.

کمپانی کیا با مدل Telluride سعی در ارائه یک خودرو در کلاس SUV با اندازه کامل داشته است. این مدل ممکن است بر پایه سورنتو طراحی شده باشد اما 4.4 اینچ از نظر ارتفاع بلند تر، 4.7 اینچ پهن تر و 9.5 اینچ درازتر ساخته شده است.

کانسپت لینکلن کانتیننتال :

کومار گالهوترا مدیر عامل لینکلن در یادداشتی در مورد کانسپت کانتیننتال این چنین نوشت:” این مدل، گل سرسبد کمپانی ماست و قابل توجه ترین محصول در حرکت رو به جلوی کمپانی ما محسوب می شود.”

 

این پرچمدار کمپانی لینکلن با موتور دوقلوی توربو V6 توان خروجی ۴۰۰ اسب بخار را شامل می شود.

کومار گالهوترا مدیر عامل لینکلن در یادداشتی در مورد کانسپت کانتیننتال این چنین نوشت:" این مدل، گل سرسبد کمپانی ماست و قابل توجه ترین محصول در حرکت رو به جلوی کمپانی ما محسوب می شود."

مرسدس بنز AMG SLC43 :

این مدل با یک موتور V8 تنفس خواهد کرد. رودستر AMG SLC43 شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت را در ۴ ثانیه به دست می آورد. حداکثر سرعت این مدل به ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت محدود شده است. این خودرو هم در میان بهترین ماشین های نمایشگاه دیترویت امسال قرار گرفت.

این مدل با یک موتور V8 تنفس خواهد کرد. رودستر AMG SLC43 شتاب صفر تا 100 کیلومتر بر ساعت را در 4 ثانیه به دست می آورد. حداکثر سرعت این مدل به 250 کیلومتر بر ساعت محدود شده است.

مرسدس بنز AMG S65 :

در طراحی مرسدس بنز انقلابی بوجود آمده است و کرکی کلاس S نمونه این اتفاق است. AMG S65 یک مدل قابل تبدیل با موتور توربو شارژر دوقلوی ۶ لیتری V12 است. این موتو توانایی تولید ۶۲۱ اسب بخار را دارد و ادعا شده که صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت را در ۴ ثانیه بدست می آورد. این خودرو با این موتور می تواند به حداکثر سرعت ۳۰۰ کیلومتر بر ساعت دست یابد.

در طراحی مرسدس بنز انقلابی بوجود آمده است و کرکی کلاس S نمونه این اتفاق است. AMG S65 یک مدل قابل تبدیل با موتور توربو شارژر دوقلوی 6 لیتری V12 است. این موتو توانایی تولید 621 اسب بخار را دارد و ادعا شده که صفر تا 100 کیلومتر بر ساعت را در 4 ثانیه بدست می آورد. این خودرو با این موتور می تواند به حداکثر سرعت 300 کیلومتر بر ساعت دست یابد.

تایتان جنگجوی نیسان :

نیسان در نمایشگاه ماشین دیترویت از یک پیکاپ تمام عیار رونمایی کرد. نیسان تایتان جنگجو (Nissan Titan Warrior) مخصوص آفرود بهینه شده است. این خودرو ۳ اینچ بلندتر از مدل استاندارد تایتان XD می ایستد و ۶ اینچ نیز پهن تر شده است.

نیسان در نمایشگاه ماشین دیترویت از یک پیکاپ تمام عیار رونمایی کرد. نیسان تایتان جنگجو (Nissan Titan Warrior) مخصوص آفرود بهینه شده است. این خودرو 3 اینچ بلندتر از مدل استاندارد تایتان XD می ایستد و 6 اینچ نیز پهن تر شده است.

پورشه ۹۱۱ توربو :

پورشه با مدل ۹۱۱ توربو در نمایشگاه دیترویت خوش درخشید.

پورشه با مدل 911 توربو در نمایشگاه دیترویت خوش درخشید.

پورشه ۹۱۱ توربو S :

یک خودروی اسپورت قوی که حداکثر سرعت ۳۳۰ کیلومتر بر ساعت را نشانه گرفته است. پورشه با این مدل در نمایشگاه خودروی دیترویت خودنمایی می کرد.

پورشه 911 توربو S : یک خودروی اسپورت قوی که حداکثر سرعت 330 کیلومتر بر ساعت را نشانه گرفته است. پورشه با این مدل در نمایشگاه خودروی دیترویت خودنمایی می کرد.

Smart Fortwo cabriolet :

این خودروی کروکی با موتور سه سیلندر توربو شارژ ۰.۹ لیتری خود ۸۹ اسب بخار نیرو تولید می کند. این خودرو شاید بهترین نباشد، اما به طور یقین یکی از بهترین ماشین های نمایشگاه دیترویت ۲۰۱۶ محسوب می شد.

Smart Fortwo cabriolet : این خودروی کروکی با موتور سه سیلندر توربو شارژ 0.9 لیتری خود 89 اسب بخار نیرو تولید می کند.

ولوو S90 :

این کمپانی سوئدی با رونمایی از سدان بزرگ S90 خود، خون تازه ای در رگ های خط تولید این کمپانی به راه انداخته است. این خودرو از طریق یک موتور چهار سیلندری قدرت می گیرد.

ولوو S90 : این کمپانی سوئدی با رونمایی از سدان بزرگ S90 خود، خون تازه ای در رگ های خط تولید این کمپانی به راه انداخته است. این خودرو از طریق یک موتور چهار سیلندری قدرت می گیرد.

این برگزیده ای از بهترین ماشین های نمایشگاه دیترویت بود. نظر خود را با ما در میان بگذارید و با سایت تکرا همراه باشید.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: caranddriver


عصر تکنولوژی، تکرا

 

نوشته بهترین ماشین های نمایشگاه دیترویت اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا