بوئینگ ۷۳۷ MAX 8 به پرواز درآمد

بوئینگ ۷۳۷ MAX 8 به پرواز درآمد

31 ژانویه, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

بوئینگ 737 MAX 8 اولین پرواز آزمایشی خود را انجام داد.

بوئینگ ۷۳۷ MAX 8 اولین پرواز آزمایشی خود را انجام داد.

اولین نسل از هواپیمای بوئینگ مونتاژ شده MAX ۷۳۷ به پرواز درآمد. بوئینگ MAX 8 در ۲۹ ژانویه (جمعه، نهم بهمن ماه) در ساعت ۹:۴۶ دقیقه صبح به وقت محلی، از رنتون ایالت واشنگتن به هوا برخاست و در ۱۲:۳۳ ظهر در منطقه بوئینگ در سیاتل به زمین نشست. این پرواز آزمایشی به منظور صدور گواهینامه و تحویل ان انجام گرفت.

پرواز بوئینگ ۷۳۷ MAX 8 توسط خلبان اِد ویلسون، مسئول تست پرواز بوئینگ و معاون عملیات پروازی کریگ بومبن، انجام گرفت. در این پرواز که ۲ ساعت و ۴۷ دقیقه به طول انجامید بوئینگ ۷۳۷ MAX 8 توانست به حداکثر ارتفاع ۷۶۲۰ متری برسد.

پرواز بوئینگ 737 MAX 8 توسط خلبان اِد ویلسون، مسئول تست پرواز بوئینگ و معاون عملیات پروازی کریگ بومبن، انجام گرفت. در این پرواز که 2 ساعت و 47 دقیقه به طول انجامید بوئینگ 737 MAX 8 توانست به حداکثر ارتفاع 7620 متری برسد.

بوئینگ ۷۳۷ MAX 8 با ترکیب موتور های LEAP-1B و تکنولوژی طراحی پیشرفته بالچه های بوئینگ و تک راهرو بودن، اولین سری جدید از خانواده بوئینگ ۷۳۷ را معرفی کرد.

بر اساس گفته های بوئینگ، مدل ۷۳۷ MAX با ۲۰ درصد بهبود مصرف سوخت نسبت به نسل قبلی ۷۳۷s تولید شده است. این شرکت اعلام کرد تا کنون ۳۰۷۲ سفارش از ۶۲ مشتری در سراسر جهان داشته است و تحویل اولین محموله در اواخر سال ۲۰۱۷ انجام خواهد گرفت.

بوئینگ MAX 8 در 29 ژانویه (جمعه، نهم بهمن ماه) در ساعت 9:46 دقیقه صبح به وقت محلی، از رنتون ایالت واشنگتن به هوا برخاست و در 12:33 ظهر در منطقه بوئینگ در سیاتل به زمین نشست.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: gizmag


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته بوئینگ ۷۳۷ MAX 8 به پرواز درآمد اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا