بی ام دبلیو M760Li در نمایشگاه ماشین ژنو ۲۰۱۶

بی ام دبلیو M760Li در نمایشگاه ماشین ژنو ۲۰۱۶

4 مارس, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

بی ام دبلیو M760Li در نمایشگاه ماشین ژنو 2016

بی ام دبلیو M760Li در نمایشگاه ماشین ژنو ۲۰۱۶ رونمایی شد.

بی ام دبلیو M760Li با ۵.۲۴ متر طول، تنها یک ماشین بزرگ و لوکس نیست؛ بلکه از بزرگترین سیستم قدرت و سیلندر، نسبت به سایر ماشین های بی ام دبلیو بهره می برد.

با اینکه بی ام دبلیو M760Li ایکس درایو را نمی توان یک ماشین M کامل دانست، اما در مقایسه با مدل های M235i و X4 M40i، شباهت زیادی را با تجربه ی سواری مدل M7 دارد. در میان این شباهت ها می توان به پلت فرم سبک بی ام دبلیو سری ۷ اشاره کرد که با تکنولوژی هسته ی کربنی توانسته وزن سبک و شاسی سخت و محکم مناسبی را برای یک ماشین اسپرت ایجاد کند. بی ام دبلیو M760Li به شاسی فوق العاده ای مجهز شده تا احساس رانندگی سری ۷ را لذت بخش تر کند.

بی ام دبلیو M760Li ایکس درایو تغییرات زیادی را در سری ۷ استاندارد ایجاد کرده است، از جمله ی آنها می توان به موتور TwinPower توربو با حجم ۶.۶ لیتر و ۱۲ سیلندر اشاره کرد که می تواند قدرت ۶۱۰ اسب بخار و گشتاور ۵۹۰ را ایجاد کند. این قدرت و گشتاور توسط سیستم انتقال قدرت ۸ سرعته ی اتوماتیک، منتقل می شود. لازم به ذکر است که تمام اینها از تنظیم ویژه ی مدل M بهره برده تا حالت تهاجمی تری را در ماشین ایجاد کند. تیونینگ سیستم ایکس درایو بی ام دبلیو نیز توسط بی ام دبلیو M انجام شده است.

نحوه ی عملکرد بی ام دبلیو M760Li نیز به اندازه ی ویژگی های ساختاری آن شگفت انگیز است، این ماشین می تواند سرعت صفر تا صد کیلومتر را در عرض ۳.۹ ثانیه به دست آورد، این سرعت برای ماشین سری ۷ با ابعاد بزرگ آن بسیار زیاد است. حداکثر سرعت بی ام دبلیو M760Li ، معادل ۱۵۵ مایل بر ساعت (۲۴۹ کیلومتر بر ساعت) است، اما در حالت پکیج درایو M، این ماکسیمم سرعت به ۱۸۹ مایل بر ساعت (۳۰۴ کیلومتر بر ساعت) می رسد. این نحوه ی عملکرد، بی ام دبلیو M760Li را در قلمرو مدل بی ام دبلیو M4 قرار می دهد.

بی ام دبلیو M760Li به طور رسمی در نمایشگاه ماشین ژنو ۲۰۱۶ و در رنگ قهوه ای تیره ی فروزن معرفی شد.

بی ام دبلیو M760Li بی ام دبلیو M760Li بی ام دبلیو M760Li بی ام دبلیو M760Li بی ام دبلیو M760Li بی ام دبلیو M760Li بی ام دبلیو M760Li

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: bmwblog


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته بی ام دبلیو M760Li در نمایشگاه ماشین ژنو ۲۰۱۶ اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا