تبلت آیکونیا وان ۸ ، مخصوص مشتریان ویژه ایسر

تبلت آیکونیا وان ۸ ، مخصوص مشتریان ویژه ایسر

5 ژانویه, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

کمپانی ایسر، تبلت آیکونیا وان 8 را در نمایشگاه CES رونمایی می کند.

کمپانی ایسر، تبلت آیکونیا وان ۸ را در نمایشگاه CES رونمایی می کند.

به نظر می رسد ایسر محصولات خود را به دسته جدیدی از مشتریان اختصاص داده است؛ کودکان، مشتری جدید تبلت آیکونیا وان ۸ هستند که به صورت رسمی توسط ایسر معرفی شد.

این دستگاه در نمایشگاه CES 2016 به نمایش در خواهد آمد و از ماه فوریه در آمریکای شمالی راه اندازی خواهد شد.

این کمپانی، تبلت آیکونیا وان ۸ را با برنامه از پیش نصب شده کیدز سنتر (Kids Center) که یک رابط کاربری ساده برای کودکان است، ارائه می دهد. این برنامه همچنین محتوای مناسبی از جمله فیلم، بازی، کتاب و وبسایت های مناسب کودکان را فراهم می کند.

این تبلت شامل ویژگی های کنترلی برای والدین است. به عنوان مثال مسدود کردن دسترسی به محتوا های تایید نشده، محتوای از پیش تعریف شده برای کودکان و همچنین تنظیم زمان روزانه برای استفاده از آن را در بر می گیرد.

تبلت آیکونیا وان ۸ دارای یک نمایشگر ۸ اینچی با وضوح تصویری HD است. این دستگاه با یک دوربین ۵ مگا پیکسلی در پشت و یک دوربین ۲ مگاپیکسلی در جلو بسته بندی شده است.

ایسر آیکونیا وان ۸ در رنگ های سفید و آبی در دسترس خواهد بود و این کمپانی سیستم عامل اندروید ۵.۱ لالی پاپ را برای آن برگزیده است.

تبلت آیکونیا وان 8 را با برنامه از پیش نصب شده کیدز سنتر (Kids Center) که یک رابط کاربری ساده برای کودکان است، ارائه می دهد. این برنامه همچنین محتوای مناسبی از جمله فیلم، بازی، کتاب و وبسایت های مناسب کودکان را فراهم می کند.

تبلت آیکونیا وان 8 دارای یک نمایشگر 8 اینچی با وضوح تصویری HD است. این دستگاه با یک دوربین 5 مگا پیکسلی در پشت و یک دوربین 2 مگاپیکسلی در جلو بسته بندی شده است.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: softpedia


 

عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته تبلت آیکونیا وان ۸ ، مخصوص مشتریان ویژه ایسر اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا