تست تشخیص و عیب یابی گوشی بلک بری پریو با برنامه کارشناس مجازی بلک بری

تست تشخیص و عیب یابی گوشی بلک بری پریو با برنامه کارشناس مجازی بلک بری

10 ژانویه, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

تست تشخیص و عیب یابی گوشی بلک بری پریو با برنامه کارشناس مجازی بلک بری به سادگی صورت می گیرد.

تست تشخیص و عیب یابی گوشی بلک بری پریو با برنامه کارشناس مجازی بلک بری به سادگی صورت می گیرد.

برنامه ی کارشناس مجازی بلک بری (BlackBerry Virtual Expert) هم اکنون در گوگل پلی استور در دسترس است. این برنامه تست های تشخیصی را بر روی قسمت های خاصی از بلک بری پریو اجرا می کند. ۱۸ بخش مجزا که با این برنامه تست می شوند عبارتند از: دوربین، فلش دوربین، صفحه نمایش، کیبورد، کیپد اصلی، کلیدهای جانبی، اسلایدر، تاچ اسکرین، بلندگوی گیرنده، بلندگو، هدست استریو، میکروفن، ویبراتور، استتوس ال ای دی، کانکتور یو اس بی، پورت یو اس بی، سنسور نور و سنسور مجاورت.

هنگامی که این تست کامل انجام می شود، امتیازی که هریک از بخش ها بدست آورده اند را مشاهده خواهید کرد؛ اگر نتیجه ی هریک از این تست ها مشکل داشته باشد، بلک بری این پیشنهاد را می دهد که با اپراتور خود تماس بگیرید و نتایج این آزمون تشخیصی را به آنها نشان دهید.

مزیتی که این برنامه دارد و شخص را به منظور دانلود آن تشویق می کند، تشخیص بی طرفانه ی آن است. به این ترتیب به شما کمک می کند که مشکل گوشی پریو خود را تشخیص دهید. این احتمال هم وجود دارد که بلک بری بخواهد این برنامه را برای کار بر روی گوشی های اندرویدی عرضه کند. مدیر عامل شرکت بلک بری (John Chen) از این موضوع خبر داده است که امسال حداقل یک گوشی بری با سیستم عامل منبع باز گوگل طراحی می کند. احتمالا این مدل مذکور با اسم رمز Vienna شناخته می شود.

برنامه ی کارشناس مجازی بلک بری هم اکنون در گوگل پلی استور در دسترس است و دانلود آن به صورت رایگان صورت می پذیرد. به منظور دانلود این برنامه می توانید به این لینک مراجعه کنید.

این برنامه تست های تشخیصی را بر روی قسمت های خاصی از بلک بری پریو اجرا می کند.

.

.

منبع: phonearena


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته تست تشخیص و عیب یابی گوشی بلک بری پریو با برنامه کارشناس مجازی بلک بری اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا