تعداد چت گروهی واتساپ از ۱۰۰ نفر به به ۲۵۶ نفر رسید

تعداد چت گروهی واتساپ از ۱۰۰ نفر به به ۲۵۶ نفر رسید

7 فوریه, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

چت گروهی واتساپ ، از 100 نفر به 256 نفر افزایش داده است.

تعداد چت گروهی واتساپ ، از ۱۰۰ نفر به ۲۵۶ نفر افزایش داده است.

ما نمی دانیم که شما توانایی چت با چند نفر را در یک زمان دارید. اما با به روز رسانی نسخه ی بتای واتساپ برای اندروید به جای ۱۰۰ نفر می توانید با ۲۵۶ نفر چت داشته باشید. افزایش تعداد چت گروهی واتساپ را می توان در نسخه ۲.۱۲.۴۳۷ پیدا کرد.

افزایش تعداد چت گروهی واتساپ به احتمال زیاد در نسخه ی فروشگاه گوگل پلی برنامه، وجود دارد. اما اگر شما می خواهید قادر به چت با ۲۵۶ نفر باشید، می توانید بر روی این لینک کلیک کنید و از نسخه ی APK  بتای جدید بر روی گوشی اندرویدی خود استفاده کنید.

واتساپ در حال حاضر پس از کاهش هزینه ی سالانه ی ۹۹ درصدی آن، کاملا رایگان است. علاوه بر ارسال پیام، شما می توانید تماس های اینترنتی، ارسال و دریافت ویدیو و پیام های صوتی و رسیدگی به چت گروهی را در آن تجربه کنید. اگر شما آفلاین هستید و برخی از پیام ها را از دست داده اید، پس از اینکه بر روی شبکه بازگشتید می توانید آن ها را ببینید.

فیس بوک واتساپ را در ماه اکتبر ۲۰۱۴، به قیمت ۲۱.۸ میلیارد دلار خریداری کرده است و همچنان به اضافه کردن ویژگی های جدید و به روز رسانی آن مبادرت دارد. این سرویس پیام رسانی هفته ی پیش به مرز یک ملیون کاربر رسید. شما ممکن است به چت با ۲۵۶ نفر به طور همان زمان نیاز نداشته باشید، اما اینکه می دانید با نسخه ی بتای واتساپ قادر به این کار هستید،خوب است و شاید پس از این به آن مراجعه کنید.

تعداد چت گروهی واتساپ ، از 100 نفر به 256 نفر افزایش داده است.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: phonearena


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته تعداد چت گروهی واتساپ از ۱۰۰ نفر به به ۲۵۶ نفر رسید اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا