تعداد کاربران سرویس پیام رسان فیسبوک از ۹۰۰ میلیون گذشت

تعداد کاربران سرویس پیام رسان فیسبوک از ۹۰۰ میلیون گذشت

8 آوریل, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

تعداد کاربران سرویس پیام رسان فیسبوک از 900 میلیون گذشت

از زمانی که پیام رسان فیسبوک در قالب اپلیکیشن جداگانه ای عرضه شد(حدود ۵ سال پیش)، شاهد رشد تعداد کاربران این برنامه بودیم و حالا تعداد کاربران فعال ماهانه ی آن از مرز ۹۰۰ میلیون عبور کرده است. نکته ی جالب توجه این است که فیسبوک ۳ ماه پیش اعلام کرده بود تعداد کاربران آن به مرز ۸۰۰ میلیون رسیده است. بنابراین به نظر می رسد که پیام رسان فیسبوک در آینده ای نزدیک به یکی از رقیبان جدی سرویس پیام رسان واتس اپ که آن هم در مالکیت فیسبوک است تبدیل شود. احتمالاً تا پایان سال جاری شاهد این خواهیم بود که تعداد کاربران پیام رسان فیسبوک از ۱ میلیارد عبور خواهد کرد.
با توجه به موفقیت چشم گیر این پیام رسان، فیسبوک از قابلیت های جدید تجاری این پیام رسان رونمایی نمود که یکی از آن ها شباهت زیادی به قابلیت مشابه در اسنپ چت دارد. این تغییرات قرار است نحوه ی ارتباط میان صاحبان کار و تجارت مشتریان را بهبود بخشد.

اکثر برندهای معروف فعالیت زیاد و مداومی در خود شبکه ی اجتماعی فیسبوک دارند  اما در پیام رسان فیسبوک به ندرت شاهد حضور آنها هستیم و این می تواند موضوع حائز اهمیتی باشد.

یکی از ویژگی های جدید پیام رسان فیسبوک، لینک های کوتاه شده است و فیسبوک از آن با نام “لینک پیام رسان” یاد می کند. با کلیک بر روی این لینک های کاربران می توانند به راحتی با قسمت پشتیبانی شرکت مورد نظر خود وارد چت شوند. کد های پیام رسان نیز عملکرد مشابه ای دارند و با اسکن کد از طریق دوربین موبایل همین کار را می توان انجام داد. هنوز تاریخ دقیق عرضه ی آپدیت این پیام رسان مشخص نیست اما فیسبوک عنوان کرده طی هفته های آتی این اتفاق خواهد افتاد.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: phonearena


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته تعداد کاربران سرویس پیام رسان فیسبوک از ۹۰۰ میلیون گذشت اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا