تعمیر گلکسی اس ۷ مشکل تر از گوشی های قبلی سامسونگ شده است

تعمیر گلکسی اس ۷ مشکل تر از گوشی های قبلی سامسونگ شده است

9 مارس, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

تعمیر گلکسی اس 7 مشکل تر از گوشی های قبلی سامسونگ شده است

گوشی گلکسی اس ۷ از معماری داخلی پیچیده ای برخوردار است به طوری که در مقیاس تعمیری پذیری امتیاز ۳ از ۱۰ را به خود اختصاص داده است.

از زمانی که سامسونگ به فکر طراحی زیبا و استفاده از بدنه ی پلاستیکی و باتری قابل تعویض افتاده است، سختی تعمیر پذیری گوشی های سری گلکسی آن به شدت افزایش یافته است. به تازگی گوشی گلکسی اس ۷ این شرکت از نظر تعمیری پذیری امتیاز ۳ از ۱۰ را دریافت کرد.

گوشی های نسل قبلی گلکسی مانند گلکسی اس ۶ امتیاز تعمیر پذیری ۴ از ۱۰، گلکسی اس ۵ متیاز ۵ از ۱۰، گلکسی اس ۴ امتیاز ۴ از ۱۰ را دریافت کرده بودند. با مقایسه این امتیازات با گوشی گلکسی اس ۷ می توان دریافت که پرچمدار جدید سامسونگ به مراتب پیچیده تر شده و تعمیر آن مشکل تر شده است.

البته خبر خوبی هم در مورد معماری داخلی این گوشی وجود دارد. اجزای گوشی گلکسی اس ۷ نسبت به گلکسی اس ۶ راحت تر جدا شده و به فریم مرکزی وصل نیستند. البته در جدا سازی اجزای این گوشی قسمت سختی هم موجود است و آن هنگام باز کردن گوشی است. تنها راه باز کردن و دستیابی به اجزای این گوشی، جدا کردن شیشه ی پشتی است که برای این کار نیاز است تا گرما وارد کنید. بنابراین منطقی به نظر می رسد که اگر قصد خرید گلکسی اس ۷ یا گلکسی اس ۷ اج را دارید از همین حالا به فکر گارانتی آن باشید.

.

.

منبع: gsmarena


عصر تکنولوژی، تکرا

 

نوشته تعمیر گلکسی اس ۷ مشکل تر از گوشی های قبلی سامسونگ شده است اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا