تولید صفحه نمایش های اولد آیفون توسط سامسونگ

تولید صفحه نمایش های اولد آیفون توسط سامسونگ

17 ژانویه, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

صفحه نمایش های اولد آیفون توسط سامسونگ تولید خواهد شد.

صفحه نمایش های اولد آیفون توسط سامسونگ تولید خواهد شد.
شایعه شده است که اپل قصد دارد صفحه نمایش های  LTPS (دمای پایین پلی سیلیکون) ال سی دی (صفحه نمایش کریستال مایع) آی فون را به صفحه نمایش های  اولد (آلی دیود ساطع نور انعطاف پذیر) تغییر دهد. در این راستا، در حال حاضر، یک گزارش جدید نشان می دهد که سامسونگ منبع اولیه تولید صفحه های اولد انعطاف پذیر برای آی فون اپل خواهد بود. این گزارش می گوید که قرارداد بین اپل و سامسونگ برای صفحه نمایش های اولد آیفون “عملا” منعقد شده است.
گزارش های اخیر ادعا می کردند که ال جی و سامسونگ الکترونیک، هر دو قصد تولید صفحه نمایش های اولد آی فون اپل را در سر می پرورانند.
با توجه به آخرین گزارش اخبار کره جنوبی ET، انتظار می رود سامسونگ در پایان فصل اول سفارشات را برای صفحه نمایش های اولد آیفون از غول کوپرتینو، دریافت کند. این گزارش حدس می زند که اندازه سرمایه گذاری در طیف وسیعی از ۳۰،۰۰۰ تا ۴۵،۰۰۰ صفحه در هر ماه باشد. همچنین می افزاید که طرحی برای سرمایه گذاری دیگر به اندازه ی ۴۵،۰۰۰ صفحه در هر ماه در سال ۲۰۱۷ نیز، در قرارداد گنجانده شده است.
به غیر از تجهیزات برای اپل، سامسونگ دیسپلی امکانات خود را با ۱۵،۰۰۰ گلکسی و دیگر گوشی های هوشمند در هر ماه گسترش داده است.
همانطور که گزارش شده ، انتظار می رود که سامسونگ دیسپلی ۲.۴۹ دلار بر روی برنامه و ۳.۳۲ میلیارد دلار بر روی تجهیزات در سال ۲۰۱۶ سرمایه گذاری کند. اگر سامسونگ قصد اضافه کردن ۴۵،۰۰۰ صفحه در هر ماه را در سال ۲۰۱۷ داشته باشد، مجموع سرمایه گذاری آن ۶۶۴۰۰۰۰۰۰۰ دلار تا ۷۴۷۰۰۰۰۰۰۰ دلار خواهد بود.
از طرفی لازم به ذکر است که روزنامه نیکی ژاپن گزارش داده است که اپل قصد دارد تا استفاده از صفحه نمایش اولد آیفون خود را از سال ۲۰۱۸ آغاز کند.
به تازگی در چند گزارش ادعا شده است که اپل ممکن است جک هدفون ۳.۵ میلی متری را بر روی آی فون بعدی خود در نظر بگیرد. گزارشات قبلی حاکی از آن بود که اپل با بیت الکترونیک برای توسعه ” هدفون بی سیم” گوشی همکاری می کند، گفته می شود هدفون بی سیم بین سمت چپ و سمت راست هدفون، سیم نخواهد داشت.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: gadgets.ndtv


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته تولید صفحه نمایش های اولد آیفون توسط سامسونگ اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا