جزئیاتی از گوشی نوکیا ان ۹۵ به بیرون درز کرد

جزئیاتی از گوشی نوکیا ان ۹۵ به بیرون درز کرد

10 فوریه, 2017 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

جزئیاتی از گوشی نوکیا ان 95 به بیرون درز کرد
هنوز هم بسیاری از طرفداران نوکیا این برند نوستالژی را دوست داشته و روزهای شکوه سری N نوکیا را به یاد دارند. گوشی هایی که عمدتا با سیستم عامل سیمبین خودنمایی می کردند. گوشی های سری N نوکیا یک همراه و همدم مناسب برای دوست‌داران موسیقی، علاقه مندان به عکاسی و بازی های موبایلی بود. این دستگاه ها در زمان خود گرافیک قدرتمندی داشت و به عنوان یک گوشی فوق العاده برای کاربران به حساب می آمد.

از قبل نشانه هایی وجود داشت که این برند قدیمی، قصد دارد تا سری N گوشی های خود را دوباره احیا کند و گویا در حال حاضر، این شایعات قوت بیشتری گرفته است.

بر اساس آخرین شایعات منتشر شده، گوشی نوکیا N95 به احتمال بسیار زیاد در کنار گوشی جدید نوکیا که در نمایشگاه MWC 2017 معرفی می شود، خودنمایی خواهد کرد.

گوشی نوکیا N95

گفته می شود که نوکیا ان ۹۵ دارای تراشه ای از سری اسنپدراگون ۶۰۰ خواهد بود و ما امیدواریم که اسنپدراگون ۶۵۲ باشد. با انتخاب این تراشه برای این گوشی، نوکیا ان ۹۵ در دسته گوشی های میان رده بازار قرار خواهد گرفت. نوکیا می گوید که قصد دارد تا ۵۰ میلیون دستگاه از سری N خود را به فروش برساند.

اگر بیاد داشته باشید، نوکیا N95 یکی از معروف ترین مدل هایی بود که برای مدتی، حاکم بلامنازعه بازار به حساب می آمد. این گوشی دارای یک دوربین ۵ مگاپیکسلی و حافظه داخلی بزرگی بود و این ویژگی ها در سال ۲۰۰۶ یک گوشی تمام عیار از این مدل ساخته بود.

ورود به بازار در حال اشباع گوشی های هوشمند با چنین محصولی، برای این برند شاید ریسک بالایی باشد. باید دید که نوکیا چه چیزی در سر می پروراند و چگونه وارد این بازار خواهد شد. در هر صورت او برای مدتی از بازار گوشی های هوشمند دور بوده، هر چند که در سال های گذشته بر این عرصه حکمرانی می کرده است.

.

منبع: gizmochina

نوشته جزئیاتی از گوشی نوکیا ان ۹۵ به بیرون درز کرد اولین بار در تکرا – اخبار روز تکنولوژی پدیدار شد.

Source: تکرا