دوربین گیر ۳۶۰ سامسونگ در کنار گلکسی اس ۷

دوربین گیر ۳۶۰ سامسونگ در کنار گلکسی اس ۷

2 فوریه, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

دوربین گیر 360 سامسونگ در کنار گلکسی اس 7، در رویداد آنپک سامسونگ دیده خواهد شد.

دوربین گیر ۳۶۰ سامسونگ در کنار گلکسی اس ۷، در رویداد آنپک سامسونگ دیده خواهد شد.

چند هفته پیش، اولین اشارات به یک دوربین جدید ۳۶۰ درجه به نام گیر ۳۶۰ ظاهر شد. در حال حاضر، تنها با چند هفته فاصله تا رویداد بزرگ بعدی آنپک سامسونگ، ما می توانیم به طور انحصاری تائید کنیم که دوربین گیر ۳۶۰ واقعیت مجازی، واقعی است و به زودی خواهد آمد.

دوربین گیر ۳۶۰، به احتمال زیاد یک شاخه از “پروژه بیوند” سامسونگ، است. این یک دوربین جمع و جور کروی قادر به گرفتن تصاویر ۳۶۰ درجه با استفاده از دو لنز فیش آی ۱۸۰ درجه است. دوربین گیر ۳۶۰ را می توان از طریق بلوتوث و برنامه اتصال گیر ۳۶۰ با یک گوشی جفت کرد. این دستگاه ممکن است با دستگاه های اخیر پرچمدار گلکسی، کار کند. هر چند در حال حاضر ما تنها می توانیم، سازگاری گلکسی اس ۷ را با آن، تائید کنیم.

دوربین گیر ۳۶۰ (SM-C200) باتری دارد، بنابراین لازم نیست که به یک منبع قدرت خارجی متصل شود. همچنین این دستگاه با مقدار نامعلومی فضای ذخیره سازی همراه است.

از نقطه نظر نرم افزار هوشمند، این بسته شامل گالری گیر ۳۶۰ و یک نرم افزار جداگانه منظره یاب از راه دور است. در نرم افزار منظره یاب  همه ی امکانات دوربین های معمولی قابل دریافت است: HDR، کنترل نوردهی، تعادل رنگ سفید و تنظیمات ISO، گزینه های LiveView و توانایی برای سوئیچ بین ضبط ۳۶۰ درجه (لنز دوگانه) و یا ۱۸۰ درجه (تک لنز) جلو یا عقب همه از امکاناتی است که این نرم افزار توانایی فراهم کردن آن را دارد. دیگر انواع نمایش عبارتند از یک حالت به نام نمایش واقعیت مجازی، نمای دوگانه، نمایش پانوراما و گذشت زمان و حلقه های ویدئویی.  به نظر می رسد، حداکثر رزولوشن ۳۸۴۰ x 1920 پیکسل در هنگام عکسبرداری در حالت لنز دوگانه و یا ۱۹۲۰ x 1920 پیکسل در حالت تک لنز باشد.

ممکن است که بتوان ویدیو ی دوربین گیر ۳۶۰ را به صورت زنده بر روی یک گوشی متصل به آن، تماشا کرد. البته، نمی توان امکان استریم ویدئو را برای دستگاه های دیگر تایید کرد. اینکه استریم به طور مستقیم به یک گوشی متصل به هدست گیر واقعیت مجازی امکان پذیر باشد، در حال حاضر تایید نشده است.

با گیر ۳۶۰ سامسونگ یک بار دیگر گسترش حضور این شرکت در بازار واقعیت مجازی به سرعت رو به رشد خواهد رفت. هدست گیر واقعیت مجازی، محتوای واقعیت مجازی را برای مخاطبان زیادی در یک منظر بسیار جذاب به ارمغان می آورد. حال، دوربین گیر ۳۶۰ به طور جدی می تواند رسیدن آستانه دسترسی به ایجاد محتوا واقعیت مجازی را کاهش دهد و به نقطه ای برساند که کاربران عادی بتوانند خاطرات خود را در طول تعطیلات، به عنوان یک تجربه کامل ۳۶۰ درجه واقعیت مجازی همه جانبه ثبت کنند. البته، اینکه تا چه اندازه این حد آستانه کاهش خواهد یافت، به طور کامل به قیمت گذاری دستگاه، بستگی دارد. متاسفانه، هیچ اطلاعاتی در مورد قیمت دوربین گیر ۳۶۰ در این لحظه در دسترس ما نیست.

ما با این حال، انتظار داریم که این دوربین برای اولین بار در ۲۱ فوریه در رویداد آنپک سامسونگ در کنار گلکسی اس ۷ پشت به پشت معرفی شود و با توجه به میزان اطلاعاتی که در حال حاضر در مورد گوشی پرچمدار جدید سامسونگ، در دسترس است ما از دیدن گیر ۳۶۰ در مرکز صحنه برای بازی کردن در نقش یک دستگاه وابسته، تعجب نمی کنیم. گذشته از این ها، سامسونگ در ویدیوی تیزر آنپک خود به صراحت به واقعیت مجازی اشاره کرده است.

.

.

منبع: sammobile


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته دوربین گیر ۳۶۰ سامسونگ در کنار گلکسی اس ۷ اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا