ساعت هوشمند اچ تی سی به زودی معرفی می شود (شایعه)

ساعت هوشمند اچ تی سی به زودی معرفی می شود (شایعه)

3 مه, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

ساعت هوشمند اچ تی سی که مدت زمانی ست منتظر آن هستیم، 6 ژوئن معرفی خواهد شد.

ساعت هوشمند اچ تی سی که مدت زمانی ست منتظر آن هستیم، ۶ ژوئن معرفی خواهد شد.

چند سالیست که شایعه ی معرفی ساعت هوشمند اچ تی سی سر زبان ها افتاده است؛ اما این کمپانی از هیچ وسیله ای رو نمایی نکرد. همه معتقد بودند که پروژه منحل شده است. این چرخه تا زمانی ادامه داشت که تقریبا همه از معرفی ساعت هوشمند اچ تی سی نا امید شدند.

اما امروز، در توییتر ایوان بلاس بار دیگر اعلام شد که ساعت هوشمند اچ تی سی در هفته ی ششم ژوئن رونمایی می شود. ماه گذشته، ایوان بلاس در توییتر خود اعلام کرده بود که ساعت اچ تی سی تا قبل از پایان آوریل معرفی خواهد شد که البته این خبر، عملی نشد.

این اولین بار نیست که شاهد چنین شایعاتی درباره ی ساعت اچ تی سی بوده ایم. ایوان بلاس در جولای ۲۰۱۴ رندری از ساعت اچ تی سی را به نمایش گذاشت که معتقد بود ۱۰۰ درصد به تولید نهایی خواهد رسید. طراحی آن ساعت هوشمند، مربعی بود؛ این در حالیست که به نظر می رسد ساعت هوشمند اچ تی سی دایره ای، و شبیه به ساعت موتورولا موتو ۳۶۰ باشد. به نظر می رسد ساعت هوشمند اچ تی سی با رزولوشن ۳۶۰*۳۶۰، از سیستم عامل اندروید ویر برخوردار باشد. نام رمز گذاری شده ی این وسیله، هف بیک (Halfbeak)  بود.

اما امروز، در توییتر ایوان بلاس بار دیگر اعلام شد که ساعت هوشمند اچ تی سی در هفته ی ششم ژوئن رونمایی می شود. ماه گذشته، ایوان بلاس در توییتر خود اعلام کرده بود که ساعت اچ تی سی تا قبل از پایان آوریل معرفی خواهد شد که البته این خبر، عملی نشد..

با وجود شایعات متعدد در باره ی ساعت اچ تی سی، این بار امیدواریم که شاهد ساعت هوشمند این تولید کننده ی پر قدرت باشیم.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: phonearena


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته ساعت هوشمند اچ تی سی به زودی معرفی می شود (شایعه) اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا