سامسونگ گلکسی اس ۷ اج: نسخه ی نمایشی و قابلیت های رابط کاربری اج

سامسونگ گلکسی اس ۷ اج: نسخه ی نمایشی و قابلیت های رابط کاربری اج

26 فوریه, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

نسخه ی نمایشی و قابلیت های رابط کاربری اج سامسونگ گلکسی اس ۷ اج تشریح شده  و در عمل مشاهده شده است.

نسخه ی نمایشی و قابلیت های رابط کاربری اج سامسونگ گلکسی اس ۷ اج تشریح شده  و در عمل مشاهده شده است.

ممکن است اکثر افراد خرید یک گوشی گلکسی اس ۷ اج را به داشتن مدل گلکسی اس ۷ ترجیح دهند. چندین دلیل خوب و محکم برای این امر وجود دارد که ذر ادامه به آنها می پردازیم. اول از همه این که این گوشی بزرگتر از مدل اس است و صفحه نمایش بزرگتری دارد. دومین دلیل این است که صفحه نمایش آن از دو طرف خمیده (curve) است و ظاهری فانتزی و جذاب به این گوشی بخشیده که از دور هم جلب توجه می کند. و سومین دلیل هم این است که رابط کاربری اج (Edge UX) پیشرفته و جدید برای این گوشی در نظر گرفته شده است، که همان قابلیتی است که در گلکسی اس ۶ اج شاهد آن بوده ایم و در واقع همان قابلیت را به طور چشمگیری بهبود بخشیده است.

Edge-UX-demo-and-features
Edge-UX-demo-and-features (1)
Edge-UX-demo-and-features (2)
سومین دلیل هم این است که رابط کاربری اج پیشرفته و جدید برای این گوشی در نظر گرفته شده است، که در واقع همان قابلیتی اسن که در گلکسی اس ۶ اج شاهد آن بوده ایم و در واقع همان قابلیت را به طور چشمگیری بهبود بخشیده است.

همانند قبل، این رابط کاربری اج بر روی گلکسی اس ۷ هم همانند یک هاب با میانبرهایی برای برنامه ها و اطلاعات تماس در میان دیگر قابلیت ها عمل می کند. اما این قابلیت بر روی این گوشی گسترده تر شده و دارای فضایی بیشتر برای تناسب با پنل اج است. قسمت های زیادی برای انتخاب از پنل های اج وجود دارد. بعضی از این موارد عمدتا حاوی اطلاعات هستند و چیزهایی مانند جزئیات آب و هوا، آخرین اخبار، امتیاز های بازی های ورزشی و قیمت سهام را نشان می دهند. همچنین پنل هایی وجود دارند که مانند میانبرهایی برای برنامه های کاربردی و مورد علاقه و بوک مارک های وب عمل می کنند. Task edge هم به شما این امکان را می دهد که در اپلیکیشن ها، حالت های خاصی داشته باشید به طور مثال می توان حالت پانوراما در برنامه ی دوربین، یا توقف مشاهده در اپلیکیشن ساعت را در این قسمت تنظیم کرد.

به طور کلی می توان گفت که این رابط کاربری منحصرا بر روی گوشی گلکسی اس ۷ اج یافت می شود.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: phonearena


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته سامسونگ گلکسی اس ۷ اج: نسخه ی نمایشی و قابلیت های رابط کاربری اج اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا