سرویس استریم جدید آمازون از نتفلیکس ارزانتر است

سرویس استریم جدید آمازون از نتفلیکس ارزانتر است

18 آوریل, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

سرویس استریم جدید آمازون از نتفلیکس ارزانتر است

سرویس استریم جدید آمازون از نتفلیکس ارزانتر است.

آمازون امروز اعلام کرد که به هرکسی که عضو سرویس استریم مستقل این کمپانی ست این امکان را می دهد ماهانه با تنها ۸.۹۹ دلار از قابلیت ویدئوی آمازون (Amazon Video) بهره ببرد. این هزینه ای که گفته شد، یک دلار کمتر از هزینه ی ماهانه ی نتفلیکس (۹.۹۹ دلار در ماه) است.

به گفته ی نویسنده ی سایت منبع، این اخبار اولین بار در سی ان ان مانی (CNN Money) دیده شده است.

یک نظرسنجی اخیر مورگان استنلی نشان داده که اکثر افراد بر این باورند که نتفلیکس دارای بهترین محتوای اصلی ست و HBO در جایگاه دوم است، در حالیکه عرضه ی ویدئویی آمازون با اختلاف در جایگاه سوم قرار می گیرد؛ اما این حرکت اخیر آمازون می تواند کمک کند تا مخاطبان گسترده ای را به این سرویس جذب نماید.

آمازون در طول چند سال گذشته برخی نمایش های تلویزیونی فوق العاده ای تولید کرده که از جمله ی آنها می توان به “Transparent” و “Mozart in the Jungle” اشاره کرد که هرکدام به ترتیب موفق به کسب جوایز امی (Emmy Awards) و گلدن گلوب (Golden Globe) شدند.

این حرکت کلیدی آمازون که ذکر شد، به این کمپانی این امکان را می دهد که با سرویس های بزرگتری مانند نتفلیکس و HBO با انعطاف پذیری بیشتری به رقابت بپردازد. پیش از این کاتالوگ ویدئوی انبوه آمازون در صورتی در دسترس بود که شما در آمازون پرایم (Amazon Prime) عضویت داشتید؛ شما می توانستید به برخی از ویدئوها به صورت رایگان دسترسی داشته باشید اما بهترین ویدئوها با درگاه پرداخت پرایم در دسترس قرار می گرفت. اما هم اکنون به نظر می رسد که آمازون با ارائه ی این قابلیت قصد دارد مخاطبان بیشتری را به خود جلب کند که هم برای آمازون خوب است و هم اینکه برای مشتریان فوق العاده است و آمازون بدون شک با این حرکت رقابت بیشتری در میان سرویس های استریم ایجاد خواهد کرد.

نکته ی دیگری که آمازون اعلام کرد این بود که هم اکنون اشخاص می توانند به صورت ماهانه (به جای سالانه) در آمازون پرایم عضو شوند. آمازون پرایم هنوز هم در ایالات متحده ۹۹ دلار در سال هزینه دارد اما اگر مشتریان پرایم را برای یک سال کامل نمی خواهند، می توانند هم اکنون با پرداخت ۱۰.۹۹ دلار در یک ماه از آن استفاده نمایند. آمازون این کار را برای مشتریانی که سرویس سالانه ی این شرکت را نمی خواهند قرار داده است.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: techinsider


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته سرویس استریم جدید آمازون از نتفلیکس ارزانتر است اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا