سر انجام آپدیت ویندوز ۱۰ موبایل برای لومیا های قدیمی عرضه شد

سر انجام آپدیت ویندوز ۱۰ موبایل برای لومیا های قدیمی عرضه شد

18 مارس, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

سر انجام آپدیت ویندوز 10 موبایل برای لومیا های قدیمی عرضه شد

ویندوز ۱۰ سرانجام پس از ماه ها برای گوشی های مجهز به سیستم عامل ویندوز موبایل ۸.۱ عرضه شد. مدت زیادی است که کاربران منتظر آپدیت این سیستم عامل هستند و روز گذشته سرانجام این آپدیت منتشر شد.

ویندوز ۱۰ موبایل آخرین نسخه از سیستم عامل ویندوز برای گوشی های هوشمند است. پس از عرضه ی موفق ویندوز ۱۰ برای کامپیوتر های خانگی و لپ تاپ ها کاربران گوشی های هوشمند مشتاقانه منتظر عرضه ی این سیستم عامل بودند. در واقع ویندوز ۱۰ موبایل بر روی گوشی های لومیا ۹۵۰ و لومیا ۹۵۰ ایکس ال عرضه شده بود اما همگان منتظر عرضه ی آن برای گوشی های قدیمی مبتنی ویندوز موبایل بودند. حالا پس از ماه ها انتظار این کاربران می توانند بروزرسانی ویندوز ۱۰ را به طور رسمی بر روی گوشی ویندوزی خود داشته باشند.

این بروزرسانی به تدریج برای گوشی های مختلف لومیا و غیر لومیای ساخت نوکیا عرضه خواهد شد. گوشی های لومیایی که در حال حاضر در صف دریافت ویندوز ۱۰ موبایل هستند عبارتند از: لومیا ۱۵۲۰، ۹۳۰،  ۶۴۰، ۶۴۰ ایکس ال ، ۷۳۰، ۷۳۵، ۸۳۰، ۵۳۲، ۵۳۵، ۵۴۰، ۶۳۵ ۱GB، ۶۳۶ ۱GB، ۴۳۰، ۴۳۵ و گوشی های Blu WinHD w510u، Blu Win HD LTE x 150q و MCJ Madosma Q501.

برای بروز رسانی گوشی خود مراحلی را باید پشت سر بگذارید. ابتدا باید برنامه ی UpdateAdvisor را نصب کنید. این برنامه بررسی می کند که آیا بروز رسانی برای گوشی شما ارائه شده است یا نه. در هنگام نصب گزینه ی Enable Windows 10 upgrade را فعال کنید و زمانی که برنامه اعلام می کند بروزرسانی برای شما آماده است بر روی گزینه ی Done کلیک کنید.

بعد از آن وارد قسمت Setting -> Phone Update شوید. اگر بروزرسانی برای شما ارائه شده باشد پیغامی برای بروزرسانی در این قسمت دریافت خواهید کرد. به طور قطع گوشی های لومیای زودتر از گوشی های مبتنی بر ویندوز دیگر شرکت های ویندوز ۱۰ موبایل را دریافت خواهند کرد.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: gsmarena


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته سر انجام آپدیت ویندوز ۱۰ موبایل برای لومیا های قدیمی عرضه شد اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا