سونی اکسپریا زد ۵ و زد ۵ کامپکت وارد بازار آمریکا می شوند

سونی اکسپریا زد ۵ و زد ۵ کامپکت وارد بازار آمریکا می شوند

8 فوریه, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

سونی اکسپریا زد 5 و زد 5 کامپکت وارد بازار آمریکا می شوند
سونی اکسپریا زد ۵ و زد ۵ کامپکت به بازارهای آمریکا راه یافتند. سونی به وعده ی قول عمل کرد و بهترین و جدیدترین گوشی های هوشمند خود را در اختیار کاربران آمریکایی گذاشت.
در حال حاضر، گوشی های سونی اکسپریا زد ۵ و زد ۵ کامپکت هر دو در آمازون، Best Buy و B&H و با قیمت های ۵۹۹ و ۴۹۹ دلار در دسترس هستند.
این دو گوشی با توجه به قابلیت هایی مثل پردازنده ی اسنپ دراگون ۸۱۰، حافظه ی ذخیره سازی ۳۲ گیگا بایتی و دوربین ۲۳ مگا پیکسلی، از قیمت مناسبی برخوردارند. برگترین تفاوت گوشی های سونی اکسپریا زد ۵ و زد ۵ کامپکت در نمایشگر آنهاست؛ زد ۵ با نمایشگر ۵.۲ اینچی و کامپکت با نمایشگر ۴.۶ اینچی تولید شده اند. تفاوت دیگر این دو مدل در رم های ۳ و ۲ گیگابایتی آنهاست.
گوشی های نامبرده در AT&T و T-Mobile و سایر شبکه های آمریکایی، عملکرد خوبی خواهند داشت. لازم به ذکر است که نسخه هایی که وارد بازار آمریکا می شوند، با نسخه های عرضه شده در سایر کشور ها تفاوت دارند؛ این دو مدل در بازار آمریکا، از سنسور اثر انگشت که زیر دکمه ی پاور تعبیه شده، برخوردار نیستند. این مساله در نسخه ی ۵.۱ اندروید، مشکلی ایجاد نمی کند. اما این مساله در این دو مدل با دریافت نسخه ی ۶.۰ و پشتیبانی تشخیص هویت از طریق اثر انگشت منطقه ای، اهمیت خواهد داشت. با تمام این اوصاف، گوشی های سونی اکسپریا زد ۵ و زد ۵ کامپکت بسیار مناسب هستند. زد ۵ کامپکت، یک گوشی اندرویدی کوچک اما قدرتمند است.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: engadget


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته سونی اکسپریا زد ۵ و زد ۵ کامپکت وارد بازار آمریکا می شوند اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا