صنعت خودروسازی اپل تا چه حد واقعیت دارد؟

صنعت خودروسازی اپل تا چه حد واقعیت دارد؟

8 ژانویه, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

اپل از امروز نام دامنه های apple.auto، apple.car و apple.cars را از آن خود می کند.

صنعت خودروسازی اپل با ثبت سه نام دامنه به صورت جدی دنبال می شود.

اپل از امروز نام دامنه های apple.auto، apple.car و apple.cars را از آن خود می کند. اولین بار MacRumors به این موضوع پی برد.

البته  هم اکنون اپل مسئول CarPlay است که به عنوان یک سیستم سرگرمی اتومبیل در بازار در دسترس است. اما به نظر می رسد که جاه طلبی خودروی اپل فراتر از CarPlay است و شایعه شده است که این شرکت در حال کار بر روی وسیله ی نقلیه الکتریکی خود است و احتمالا تحت عنوان “Project Titan” شناخته می شود.

اپل مرتبا نام دامنه، علائم تجاری، اختراعات و …ثبت می کند و این دامنه ها یا توسط این شرکت استفاده می شوند و یا استفاده نمی شوند. به طور مثال آدرس ایمیل @apple.com با حدود ۱۳۰۰۰ نام دامنه مرتبط می شود در حالی که این شرکت از ۹۰۰۰ نام دامنه استفاده می کند.

اوایل امسال اپل اینسایدر منحصرا گزارش داد که”پروژه ی تیتان” در یک مرکز مخفی در کالیفرنیا که با نام رمز “SG5” شناخته شده است، در حال توسعه است.

گفته می شود که هدف اپل برای فروش داخلی پروژه ی ماشین الکتریکی برای سال ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده است اما شایعات ادعا می کنند که مدل نسل اول آن، یک ماشین خودران نخواهد بود. گفته می شود که در حال حاضر ۶۰۰ نفر بر روی این پروژه کار می کنند اما بنا به گزارش ها این تعداد به زودی سه برابر می شود و به ۱۸۰۰ پرسنل خواهد رسید.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: appleinsider


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته صنعت خودروسازی اپل تا چه حد واقعیت دارد؟ اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا