طبق رده بندی DxOMark گلکسی اس ۷ اج بهترین دوربین گوشی های هوشمند را دارد

طبق رده بندی DxOMark گلکسی اس ۷ اج بهترین دوربین گوشی های هوشمند را دارد

19 مارس, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

طبق رده بندی DxOMark گلکسی اس 7 اج بهترین دوربین گوشی های هوشمند را دارد

ظاهراً یک بار دیگر نوبت به پرچمدار سامسونگ رسیده است تا در رده بندی دوربین گوشی های هوشمند DxOMark در رده ی نخست قرار گیرد.

گوشی گلکسی اس ۷ اج توانسته با پشت سر گذاشتن دوربین گوشی های گلکسی اس ۶ اج پلاس و سونی ایکسپریا زد ۵ که تا پیش از این با ۸۷ امتیاز در رده ی نخست این رده بندی بودند، در رده ی نخست قرار گیرد. گوشی مذکور توانسته با کسب ۸۸ امتیاز در هر دو بخش ثبت عکس و ضبط ویدیو در رده ی اول قرار گیرد. لازم به ذکر است که رسیدن با این امتیاز تا کنون بی سابقه بوده است.

تحلیل گران DxOMark دوربین پرچمدار کهکشانی سامسونگ را به دلیل اکسپوژر عالی و کنتراست  خوب گزینه ی مناسبی برای عکاسی از مناظر می دانند. گفتنی است دوربین گلکسی اس ۷ اج در بخش فوکوس خودکار بیشترین امتیاز یعنی ۹۴ را کسب کرد که این مسئله ناشی از فناوری Dual Pixel بکار رفته در آن است.

همچنین دوربین پرچمدار سامسونگ در زمینه ی نمایش بافت ها امتیاز ۹۱ و در زمینه سطح نویز امتیاز ۸۹ را کسب کرده است. DxOMark می گوید کارایی فلش دستگاه نیز پیشرفت کرده است و به سطح عالی نزدیک شده.

البته با همه ی این ها، دوربین اس ۷ اج ضعف هایی را نیز دارد که از جمله ی آنها می توان به زرد شدن تصاویری اشاره کرد که تحت نور تنگستن به ثبت می رسند.

در بخش ویدیو نیز دوربین اس ۷ اج به دلیل فوکوس خودکار عالی، لرزشگیر خوب و سطح نویز پایین مورد تحسین قرار می گیرد. لیست کامل امتیازات در بخش های مختلف را می توانید ملاحظه کنید.

طبق رده بندی DxOMark گلکسی اس 7 اج بهترین دوربین گوشی های هوشمند را دارد

نکته ی جالب توجه این است که در جدول رده بندی DxOMark از ۵ جایگاه اول تنها یک جایگاه متعلق به ایکسپریا زد ۵ سونی است و ۴ تای دیگر در اختیار غول کره ای قرار دارد.  لازم به ذکر است که آیفون ۶ اس پلاس نیز در رده ی ششم این رده بندی قرار گرفته است.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: androidauthority


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته طبق رده بندی DxOMark گلکسی اس ۷ اج بهترین دوربین گوشی های هوشمند را دارد اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا