عکس ۳۶۰ درجه ای به نیوز فید فیس بوک اضافه می شود

عکس ۳۶۰ درجه ای به نیوز فید فیس بوک اضافه می شود

12 مه, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

عکس 360 درجه ای که به کاربر امکان آپلود کردن عکس های پاناروما را می دهد، تا چند هفته ی آینده به فیس بوک اضافه می شود.

عکس ۳۶۰ درجه ای که به کاربر امکان آپلود کردن عکس های پاناروما را می دهد، تا چند هفته ی آینده به فیس بوک اضافه می شود.

درست از زمانی که فیس بوک آکیولس ریفت را خریداری کرده، تلاش می کند تا تجربه ی واقعیت مجازی را با پلت فرم فیس بوک ادغام کرده و تجربه ی اجتماعی را واقعی تر کند. حال با در نظر داشتن ایده ی خلاقانه ی تجربه ی اجتماعی همه جانبه، و بعد از ویدیو ۳۶۰ درجه ای فیس بوک، این شبکه ی اجتماعی خبر پشتیبانی از عکس ۳۶۰ درجه ای را نیز اعلام کرده است.

پشتیبانی از عکس ۳۶۰ درجه ای تا چند هفته ی آینده، در پلت فرم نیوز فید موبایل و وب این شبکه ی اجتماعی اضافه می شود. با این قابلیت، کاربر می تواند عکس های پاناروما و یا عکس هایی که با دوربین ۳۶۰ درجه ای گرفته را در فیس بوک آپلود کند.

کاربر می تواند با چرخاندن گوشی و یا کشیدن آن در جهت مورد نظر، عکس مورد نظر را تماشا کند. با دو کلیلک روی تصویر می توانید عکس را زوم کرده و یا از زوم خارج شوید. اگر از کاربران دسکتاپ و مرورگر های لپ تاپ هستید، به راحتی و با استفاده از نشانگر می توانید عکس را تماشا کنید.

لازم به ذکر است که عکس های آپلود شده با آکیولس ریفت و گییر VR سازگار هستند. آکیولس برای تشریح بهتر این عکس ها در وبلاگ خود می نویسد: “تصور کنید که در میان رژه ی رنگارنگ کارناوال ریو ایستاده اید، و یا می توانید احساس حضور در مهمانی جشن تولدتان را برای خانواده تان که دور از شما هستند، ایجاد کنید.”

این قابلیت اساسا شباهت زیادی با ویدیو ۳۶۰ درجه ای دارد که در ماه سپتامبر معرفی شده بود. در ابتدا، پشتیبانی از ویدیو ۳۶۰ درجه ای تنها در دستگاه های اندرویدی و وب امکان پذیر بود. اما این غول شبکه های اجتماعی در نوامبر گذشته، این قابلیت را به دستگاه های آیفون و آیپد گسترش داد. این شرکت به منظور گسترش تلاش های خود در زمینه ی واقعیت مجازی، دوربین فیلمبرداری ۳۶۰ درجه ای و سه بعدی خود را معرفی کرده است.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: gadgets.ndtv


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته عکس ۳۶۰ درجه ای به نیوز فید فیس بوک اضافه می شود اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا