فورد موستانگ پر فروش ترین ماشین جهان شد

فورد موستانگ پر فروش ترین ماشین جهان شد

23 آوریل, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

فورد موستانگ پر فروش ترین ماشین جهان شد

فورد موستانگ به عنوان پر فروش ترین ماشین اسپرت در جهان اعلام شد.

سال گذشته برای اولین بار اعلام شده بود که فورد موستانگ فروش زیادی در سطح جهانی داشته است. بدین ترتیب، بیش از ۱۴۰۰۰۰ نفر آنها را خریداری کرده و این این ماشین اسب نشان را پذیرفتند. همانطور که انتظار می رفت، مدل های کوپه بهترین فروش را داشته اند؛ ماشین های سقف دار فورد، ۱۱۰۰۰۰ واحد فروش داشته اند.

کمپانی فورد در بازار کشور های بریتانیا، آلمان و فرانسه فروش داشته است؛ علاوه بر این می توانید فورد موستانگ را در کشور های آفریقای جنوبی، قبرس و مالت نیز خریداری کنید. با در نظر داشتن اینکه، فرصت های فروش بالقوه در چین بسیار زیاد هستند، این کشور هم یکی از بازهای مهم برای فورد موستانگ محسوب می شود.

اگر بخواهیم نگاهی به دیگر قسمت های کره ی زمین داشته باشیم، باید به استرالیا و نیوزیلیند، به عنوان بازارهای پر قدرت فورد موستانگ اشاره کنیم. اگر قرار باشد سیستم انتقال قدرت را مد نظر داشته باشیم، مدل های پایین تر از ۸ سیلندر بهترین فروش را داشته اند.

فورد موستانگ در آمریکا نیز حجم فروش بالایی داشته است، در ماه مارس، فورد توانست ۱۲۵۶۳ واحد موستانگ را تنها در آمریکای شمالی به فروش برساند. ماشین های شورولت کامارو و داج، که از رقیبان این کمپانی هستند، در مجموع ۱۲۲۴۸ واحد فروش داشته اند.

.

.

منبع: techinsider


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته فورد موستانگ پر فروش ترین ماشین جهان شد اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا