قسمت یک از برنامه ی تصویری اینترنتی کلید با حضور مسافر تازه برگشته از سیلیکون ولی

قسمت یک از برنامه ی تصویری اینترنتی کلید با حضور مسافر تازه برگشته از سیلیکون ولی

16 آوریل, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

ناصر غانم زاده، مهمان قسمت یک از برنامه ی تصویری اینترنتی کلید مهمان آرش سروری است. او به عنوان مربی استارتاپ ها، مشاور کارآفرینی، مدیر شتبادهنده ی فینوا و همچنین مشاور پیاده‌سازی متدولوژی Lean Startup(استارتاپ ناب) در سازمان‌ها و استارتاپ‌ها فعالیت می کند.

ناصر غانم زاده، در قسمت یک از برنامه ی تصویری اینترنتی کلید ، مهمان آرش سروری است. او به عنوان مربی استارتاپ ها، مشاور کارآفرینی، مدیر شتبادهنده ی فینوا و همچنین مشاور پیاده‌سازی متدولوژی Lean Startup(استارتاپ ناب) در سازمان‌ها و استارتاپ‌ها فعالیت می کند.

غانم زاده اخیرا سفری به سیلیکون ولی، محل استقرار کمپانی‌های فعال در زمینه فناوری‌های پیشرفته ، داشته است. در این قسمت از برنامه ی تصویری اینترنتی کلید علاوه بر اینکه از تجربه های کاری او پرسیده می شود، از فضای حاکم بر سیلیکون ولی، آموزه های او از این سفر و نحوه ی کار غول های تکنولوژی مستقر در این مکان، که غانم زاده از نزدیک شاهد آن بوده است، بحث های قابل تاملی شکل می گیرد که در واقع می تواند به نوعی یک انتقال تجربه ی ناب باشد.

ناصر غانم زاده معتقد است که سیلیکون ولی بیش از اینکه منطقه ای متشکل از کمپانی های بزرگ، غول های تکنولوژی و استارتاپ ها باشد، یک طرز تفکر است. باید این طرز تفکر استارتاپی را دید و آن را در جامعه ی بکر کسب و کار اینترنتی و بستر کارآفرینی و فناوری ایران گنجاند. برای درک و ساخت اکوسیستم کارآفرینی و فناوری، غنی ترین مکان در دنیا سلیکون ولی است که باید آموزه های دریافتی از آن را با فرهنگ ایران همگام ساخت.

اخیراً ضبط قسمت یک از برنامه ی تصویری کلید، با اجرای آرش سروری در استدیوی صبا انجام شد و در حال حاضر در دست تدوین و تصویربرداری از بخش های مستند و فضای بیرون کار است. منتظر پخش آن در کانال آپارات کلید، باشید.

رسانه ی تصویری کلید با هدف پرداختن به مبحث کارآفرینی به خصوص کسب و کار های اینترنتی، در راستای توسعه، ترویج و فرهنگ سازی در این حوزه، توسط کنسرسیوم کسب و کارهای اینترنتی ایران، تهیه می شود. سعی بر این است که این رسانه نمایان اکوسیستم کارآفرینی حاکم بر ایران باشد، کاستی ها، اشکالات و راه حل ها را بررسی کرده و در نهایت در راستای ارتقای سطح آگاهی جامعه به خصوص جوانانی که تمایل به ورود به حوزه ی کسب و کار های اینترنتی دارند، گام بردارد. از این رو مهمانان این برنامه از تجربه های شخصی خود می گویند و تلاش می شود که نگاهی واقع بینانه بر این اکوسیستم ایجاد شود.

رسانه ی تصویری کلید با هدف پرداختن به مبحث کارآفرینی به خصوص کسب و کار های اینترنتی، در راستای توسعه، ترویج و فرهنگ سازی در این حوزه، توسط کنسرسیوم کسب و کارهای اینترنتی ایران، تهیه می شود. رسانه ی تصویری کلید با حضور ناصر غانم زاده رسانه ی تصویری کلید با حضور ناصر غانم زاده رسانه ی تصویری کلید با حضور ناصر غانم زاده


تکرا، عصر تکنولوژی

نوشته قسمت یک از برنامه ی تصویری اینترنتی کلید با حضور مسافر تازه برگشته از سیلیکون ولی اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا