قیمت آیپد جدید ۹.۷ اینچی از آیپد ایر ۲ بیشتر خواهد بود

قیمت آیپد جدید ۹.۷ اینچی از آیپد ایر ۲ بیشتر خواهد بود

20 مارس, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

قیمت آیپد جدید 9.7 اینچی از آیپد ایر 2 بیشتر خواهد بود

انتظار می رود تا اپل در رویداد روز دو شنبه ی خود از آیفون SE یا همان موبایل جدید با صفحه نمایش کوچکش پرده برداری کند. به نظر می رسد که اپل در کنار این گوشی هوشمند جدید، در حال آماده شدن برای رونمایی از آیپد جدید ۹.۷ اینچی اش نیز است. گزارش ها حاکی از این هستند که نسل آینده ی آیپد اپل نیز به مانند آیپد پرو ویژگی های برجسته ای داشته باشد. محصول جدید با وجود اینکه با نام آیپد ایر ۳ معروف شده است، احتمالاً با نام آیپد پرو معرفی خواهد شد و با توجه به مشخصات خوب و با کیفیت قیمتی فراتر از ۵۰۰ دلار خواهد داشت.

تا به حال هیچ نوع آیپد ۹.۷ اینچی وجود نداشته است که قیمت پایه ی آن بیش از ۴۹۹ دلار باشد. اما به نقل از ۹to5Mac اپل با استفاده از اعتبار برند Pro، این قیمت پایه را توجیه خواهد کرد. علاوه بر این، گزارش ها حاکی از این هستند که اپل محصول پایه ی خود به جای حافظه ی ۱۶ گیگابایت، با حداقل ۳۲ گیگابایت عرضه خواهد کرد.

تصمیم اپل مبنی بر افزایش حداقل حافظه، با توجه به قابلیت ضبط ویدیو با کیفیت ۴K توسط دوربین پشتی منطقی به نظر می رسد. نگهداری ویدیو ها با کیفیت ۴K به فضای زیادی نیاز خواهد داشت و به همین دلیل اپل نسخه ی ۱۲۸ گیگابایتی را برای آیپد ۹.۷ اینچی خود در نظر گرفته است. بنابراین محصول جدید قرار نیست جای آیپد ایر ۲ را بگیرد. آیپد ایر ۲ کماکان با قیمت پایه ی ۴۹۹ دلار در بازار موجود خواهد بود.

همان طور که می دانید آیپد ۹.۷ اینچی اپل از چیپ ست A9X و همچنین قلم اپل بهره خواهد برد. به مانند ورژن آیپد پرو سایز بزرگ، برای پشتیبانی از صفحه کلید هوشمند شرکت با نام Smart Keyboard یک Smart Connector نیز بر روی آن تعبیه شده که ظاهراً متناسب با محصول جدید اندازه اش کمی کوچکتر شده است.

رویداد اپل قرار است در ۲ شنبه ی هفته ی جاری برگزار شود و به نظر می رسد که تا آن روز شاهد انتشار جزئیات بیشتری از محصولات جدید اپل خواهیم بود.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: phonearena


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته قیمت آیپد جدید ۹.۷ اینچی از آیپد ایر ۲ بیشتر خواهد بود اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا