قیمت بلوری پلیر ۴K اولترا اچ دی سامسونگ در نمایشگاه CES 2016 اعلام شد

قیمت بلوری پلیر ۴K اولترا اچ دی سامسونگ در نمایشگاه CES 2016 اعلام شد

6 ژانویه, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

قیمت بلوری پلیر 4K اولترا اچ دی سامسونگ در نمایشگاه CES 2016 اعلام شد

قیمت بلوری پلیر ۴K اولترا اچ دی سامسونگ که اولین بلوری این کمپانی در کلاس خود است، در خلال نمایشگاه CES 2016 که در لاس وگاس در حال برگزاری است، اعلام شد.

سامسونگ UBD-K8500 که نام این بلوری است، در حال حاضر برای پیش خرید در وب سایت سامسونگ در دسترس بوده و برچسب قیمتی ۳۹۹ دلاری را برای خود انتخاب کرده است. محصول جدید این غول کره ای، در مارچ ۲۰۱۶ به دست صاحبانش خواهد رسید. انتظار می رود که قیمت خرده فروشی بلوری پلیر UBD-K8500 سامسونگ ۴۹۹ دلار باشد.

این دستگاه برای اولین بار در نمایشگاه ایفا ۲۰۱۵ (IFA 2015) در برلین معرفی شد و به عنوان پلیری برای نسل جدید دیسک های نوری طراحی شده است؛ نسل جدیدی که قرار است رنگ هایی بهتر، کنتراست تصویر بالاتر و رزولوشن ۴ برابری نسبت به حالت استاندارد اچ دی بلوری، ارائه دهند.

پاناسونیک نیز در نمایشگاه CES سال گذشته، بلوری پلیر ۴K اولترا اچ دی خود را معرفی کرد اما تا سال ۲۰۱۶ برای عرضه آن منتظر ماند. حال باید دید سامسونگ می تواند در مارچ ۲۰۱۶ (که وعده اش را داده)، بلوری پلیر ۴K اولترا اچ دی خود را به دست مشریان برساند یا خیر.

سامسونگ UBD-K8500 که نام این بلوری است، در حال حاضر برای پیش خرید در وب سایت سامسونگ در دسترس بوده و برچسب قیمتی 399 دلاری را برای خود انتخاب کرده است.

 

 

 

 

قیمت بلوری پلیر 4K اولترا اچ دی سامسونگ که اولین بلوری این کمپانی در کلاس خود است، در خلال نمایشگاه CES 2016 که در لاس وگاس در حال برگزاری است، اعلام شد.
این دستگاه برای اولین بار در نمایشگاه ایفا 2015 (IFA 2015) در برلین معرفی شد و به عنوان پلیری برای نسل جدید دیسک های نوری طراحی شده است؛ نسل جدیدی که قرار است رنگ هایی بهتر، کنتراست تصویر بالاتر و رزولوشن 4 برابری نسبت به حالت استاندارد اچ دی بلوری، ارائه دهند.
بلوری پلیر 4K اولترا اچ دی سامسونگ
محصول جدید این غول کره ای، در مارچ 2016 به دست صاحبانش خواهد رسید. انتظار می رود که قیمت خرده فروشی بلوری پلیر UBD-K8500 سامسونگ 499 دلار باشد.

باید دید سامسونگ می تواند در مارچ 2016 (که وعده اش را داده)، بلوری پلیر 4K اولترا اچ دی خود را به دست مشریان برساند یا خیر.

.

.

منبع: cnet


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته قیمت بلوری پلیر ۴K اولترا اچ دی سامسونگ در نمایشگاه CES 2016 اعلام شد اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا