قیمت شیائومی می ۶ پلاس و شیائومی می ۶ قبل از مراسم رونمایی اعلام شد

قیمت شیائومی می ۶ پلاس و شیائومی می ۶ قبل از مراسم رونمایی اعلام شد

12 آوریل, 2017 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

قیمت شیائومی می 6 پلاس و شیائومی می 6 قبل از مراسم رونمایی اعلام شد
قیمت شیائومی می ۶ پلاس (Xiaomi Mi 6 Plus) و شیائومی می ۶ قبل از معرفی رسمی آنها توسط کمپانی شیائومی، به بیرون درز کرد. اگر چه از قبل نیز خبری درباره قیمت این دو دستگاه منتشر شده و آن را ارزان‌ ترین پرچمداران ۲۰۱۷ معرفی می‌کرد؛ اما این قیمت اعلام شده هنوز مورد تایید قرار نگرفته بود.

شیائومی می ۶ و شیائومی می ۶ پلاس در ۱۹ آوریل (۳۰ فروردین) به طور رسمی معرفی خواهند شد، اما در حال حاضر، لیست کاملی از قیمت این دو دستگاه در نسخه های مختلف، در فضای آنلاین قرار گرفته است.

این لیست با قیمت شیائومی می ۶ آغاز می‌شود. این دستگاه با قیمت ۳۱۴ دلار عرضه خواهد شد که کمی بالاتر از قیمت قبلی اعلام شده درباره این مدل است (در خبری که توسط همین منبع منتشر شده بود، قیمت شیائومی می ۶ با برچسب قیمتی ۱۹۹۹ یوان -حدود ۲۹۰ دلار- تعیین شده بود).

قیمت شیائومی می ۶ پلاس نیز در این لیست با برچسب قیمت ۳۹۰ دلار آغاز شده که در نسخه‌های مختلف افزایش می‌یابد.

لیست قیمت دو پرچمدار جدید شیائومی نشان می‌دهد که گوشی شیائومی Mi 6 در دو نسخه از جهت فضای ذخیره سازی عرضه خواهد شد که هر دو نسخه دارای ۴ گیگابایت حافظه رم خواهد بود؛ اما از نظر فضای ذخیره سازی داخلی با یکدیگر تفاوت دارند. نسخه استاندارد به ۶۴ گیگابایت و نسخه سطح بالاتر به ۱۲۸ گیگابایت مجهز شده است.

قیمت شیائومی می ۶ پلاس و شیائومی می ۶

قیمت شیائومی می 6 پلاس و شیائومی می 6

قیمت شیائومی می ۶ با ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی، ۳۱۹ دلار اعلام شده و مدل ۴ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت با برچسب قیمتی ۳۷۷ دلار عرضه خواهد شد.

در این لیست، قیمت شیائومی می ۶ پلاس در سه نسخه مختلف منتشر شده و هر سه نسخه به ۶ گیگابایت رم مجهز شده‌اند؛ اما در مقدار حافظه داخلی با هم متفاوتند.

قیمت شیائومی می ۶ پلاس با ۶ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی، ۳۹۰ دلار خواهد بود. قیمت نسخه ۶ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی، ۴۴۸ دلار اعلام شده و بالاترین نسخه از گوشی شیائومی می ۶ پلاس با ۶ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی با برچسب قیمت ۵۳۵ دلار خودنمایی خواهد کرد.

بد نیست بدانید که هر دو گوشی شیائومی می ۶ و می ۶ پلاس قدرت خود را از آخرین محصول کوالکام، اسنپدراگون ۸۳۵ تامین کرده و مدیریت نرم افزاری آنان نیز برعهده اندروید ۷.۱.۱ نوقا خواهد بود. بر بالای این سیستم عامل گوگل نیز رابط کاربری MIUI 8 نقش می‌بندد.

در حالی که انتظار می‌رود موبایل می ۶ شیائومی دارای نمایشگر ۵.۱ اینچی باشد، نمایشگر گوشی بزرگ‌تر شیائومی می ۶ پلاس، یک صفحه نمایش ۵.۷ اینچی خواهد بود. گفته می‌شود که هر دو مدل با سیستم دوربین دوگانه خودنمایی خواهند کرد.

تا روز ۳۰ فروردین ماه که تاریخ معرفی این دو پرچمدار خواهد بود، درست یک هفته زمان باقی مانده است و مسلما خبرهای اعلام شده در آن روز، یک خبر موثق و دقیق خواهد بود.

.

منبع: gizmochina

نوشته قیمت شیائومی می ۶ پلاس و شیائومی می ۶ قبل از مراسم رونمایی اعلام شد اولین بار در تکرا – اخبار روز تکنولوژی پدیدار شد.

Source: تکرا