لیست تمامی اپلیکیشن های دی دریم که اکنون می‌توانید دانلود کنید؛ نگاهی به اپلیکیشن های آینده

لیست تمامی اپلیکیشن های دی دریم که اکنون می‌توانید دانلود کنید؛ نگاهی به اپلیکیشن های آینده

2 مارس, 2017 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

اپلیکیشن های دی دریم

همانطور که می‌دانید اولین هدست واقعیت مجازی پلتفرم دی دریم (Daydream) گوگل، اکنون روانه بازار شده است و برای خریداران اولین گوشی هوشمند دی دریم در دسترس قرار دارد. طراحی یک پلتفرم جدید کار ساده‌ای نیست، چراکه شرکت سازنده باید اپلیکیشن‌های متنوع و بسیاری را بازار کند. در حال حاضر شرکت گوگل اپلیکیشن‌های مختلفی را در پلی استور برای پلتفرم دی دریم منتشر کرده است. در ادامه با تکرا همراه باشید تا نگاهی به لیست تمامی اپلیکیشن های دی دریم که اکنون در دسترس قرار دارند بیاندازیم.

اکنون موج اول اپلیکیشن های دی دریم در دسترس قرار گرفته که شامل لیست وسیعی است، برای نصب این اپلیکیشن‌ها شما فقط به گوشی هوشمند پیکسلی خود نیاز دارد تا طعم واقعیت مجازی را به شیوه‌ای متفاوت بچشید. برخی از اپلیکیشن‌های لیست زیر به صورت رایگان در دسترس قرار گرفته‌اند و برای استفاده از برخی هم باید مبلغی را پرداخت کنید.

اپلیکیشن های دی دریم در پلی استور – همراه با لینک دانلود

همانطور که در لیست بالا می‌بینید، تقریبا ۵۰ اپلیکیشن متفاوت در دسترس قرار گرفته و قرار است تا پایان سال جاری میلادی ۶۰ اپلیکیشن متنوع و کاربردی در دسترس قرار گیرند. آنطور که پیدا است لیست برنامه‌های آینده توسعه دهندگان هم منتشر شده که به شرح زیر است:

اپلیکیشن‌ های دی دریم در آینده

  • Ocean Rift
  • Hungry Shark VR
  • Joe Montana Football
  • Classroom Aquatic
  • Loco Motors
  • SuperVektroids!

منبع: vrheads

نوشته لیست تمامی اپلیکیشن های دی دریم که اکنون می‌توانید دانلود کنید؛ نگاهی به اپلیکیشن های آینده اولین بار در تکرا – اخبار روز تکنولوژی پدیدار شد.

Source: تکرا