مایکروسافت فلو شما را به همه ی اپلیکیشن های مورد علاقه تان متصل می کند

مایکروسافت فلو شما را به همه ی اپلیکیشن های مورد علاقه تان متصل می کند

1 مه, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

Flow شما را به همه ی اپلیکیشن های مورد علاقه تان متصل می کند

مایکروسافت فلو (Microsoft Flow) شما را به همه ی اپلیکیشن های مورد علاقه تان متصل می کند.

اپلیکیشن های مختلف، برنامه ها و سرویس های زیادی وجود دارند که ما به صورت روزانه از آنها استفاده می کنیم حتی می توان به راحتی گفت که از بسیاری از این برنامه ها دقیقه به دقیقه استفاده می کنیم. مرور و پیمایش بین همه ی این اپلیکیشن ها در عین اینکه مهم است، در بعضی مواقع بسیار آزاردهنده هم هست. ایمیل، متون، توییتر، اسلک، گوگل درایو و دراپ باکس تنها چند نمونه از این برنامه ها هستند که متراکم کردن آنها در یک لیست می تواند کمک شایانی برای استفاده از آنها به افراد نماید و کار انها را سرعت و بهبود ببخشد. مایکروسافت به منظور انجام چنین کاری، Flow را ایجاد کرده است که به شما این امکان را می دهد که بدون اینکه نیاز داشته باشید هر چیزی را هر دقیقه بررسی کنید تا مطمئن شوید چیز جدیدی را از دست نداده اید؛ به اپلیکیشن ها و سرویس ها متصل شوید و گزینه هایی از گردش کاری خود را به صورت اتوماتیک وار درآورید.

شما می توانید بر روی این پلتفزم نوتیفیکیشن ها را راه اندازی کنید، در برنامه های مختلف، فودرها را همگام سازی کنید و یا تاییدیه های نرم افزار را به صورت خودکار درآورید.

این پلتفرم با ایجاد “دستورالعمل” بین اپلیکیشن ها و سرویس ها شبیه به “اگر این سپس آن (IFTT)” عمل می کند؛ به نحوی که هنگامی که اتفاقی در یکی از آنها می افتد، اتفاق دیگری در برنامه ی دیگری خواهد افتاد.

با فلو شما می توانید نوتیفیکیشن ها را راه اندازی کنید به طوری که زمانیکه شخصی برای شما ایمیلی ارسال کرده، پیامی در اسلک دریافت کنید، هنگامیکه فایل و یا فولدری در دراپ باکس تغییر داده می شود و یا اضافه می شود، توییت ها را ذخیره کنید و یا آنها را در فیسبوک به اشتراک بگذارید، بتوانید به طور خودکار فایل ها را بین گوگل درایو و دراپ باکس کپی کنید و یا به صورت خودکار اعضای جدیدی برای لیست MailChimp را تایید کنید و به طور کلی به صورت همگام با همه ی این اپلیکیشن ها کار کنید.

مایکروسافت هم اکنون در حال راه اندازی دسته ای از قالب های مختلف Flow است به طوری که شما می توانید هرکدام از آنها را امتحان کنید و این قالب ها بر روی وب سایت Flow در دسترس هستند. به سادگی می توانید از طریق دسته بندی هایی مانند “شبکه های اجتماعی”، “بهره وری” یا “جمع اوری داده ها” بین اپلیکیشن ها مرور کنید. همچنین شما می توانید با استفاده از تعداد زیادی از اپلیکیشن ها و برنامه ها، فلوچارت های خود را ایجاد کنید.

مایکروسافت هم اکنون در حال راه اندازی دسته ای از قالب های مختلف Flow است به طوری که شما می توانید هرکدام از آنها را امتحان کنید و این قالب ها بر روی وب سایت Flow در دسترس هستند.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: mashable


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته مایکروسافت فلو شما را به همه ی اپلیکیشن های مورد علاقه تان متصل می کند اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا