محصولات اپل در سال ۲۰۱۶

محصولات اپل در سال ۲۰۱۶

23 ژانویه, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

محصولات اپل در سال 2016
محصولات اپل در سال ۲۰۱۵ کمی متغیر بود، برای مثال اپل واچ یا Apple Music از استقبال چندان مناسبی برخوردار نبودند. اما اپل هیچوقت متوقف نخواهد شد.
از گوشی آیفون ۷ گرفته تا محوطه ی اپل ۲ با نام Spaceship، انتظار داریم تازه های جدیدی از اپل را در سال ۲۰۱۶ شاهد باشیم.

برای دیدن محصولات اپل در سال ۲۰۱۶ با تکرا همراه شوید.

افراد زیادی در سراسر جهان منتظر معرفی و عرضه ی آیفون ۷ در سپتامبر سال ۲۰۱۶ هستند. بنابراین آیفون ۷ یکی از مهمترین محصولات اپل در سال ۲۰۱۶ به شمار می رود. علاوه بر آن، به نظر می رسد که باید منتظر آیفون ۷ پلاس هم باشیم.

افراد زیادی در سراسر جهان منتظر معرفی و عرضه ی آیفون 7 در سپتامبر سال 2016 هستند. بنابراین آیفون 7 یکی از مهمترین محصولات اپل در سال 2016 به شمار می رود. علاوه بر آن، به نظر می رسد که باید منتظر آیفون 7 پلاس هم باشیم.

اخبار منتشر شده مدعی هستند که به منظور باریک کردن آیفون ۷، جک هدفون حذف خواهد شد.

اخبار منتشر شده مدعی هستند که به منظور باریک کردن آیفون 7، جک هدفون حذف خواهد شد.

در ادامه ی داستان های حذف جک هدفون، اپل برای تولید هدفون های مخصوص خود برنامه ریزی می کند؛ انتظار داریم که هدفون های جدید جزء تجهیزات جانبی آیفون ۷ باشند.

در ادامه ی داستان های حذف جک هدفون، اپل برای تولید هدفون های مخصوص خود برنامه ریزی می کند؛ انتظار داریم که هدفون های جدید جزء تجهیزات جانبی آیفون 7 باشند.

از ویژگی های دیگر آیفون ۷ که عملی تر از سایر شایعات به نظر می رسند می توان به ضد آب بودن، حذف صداهای اضافی و شارژر وایرلس اشاره کرد. در تصویر زیر، کانسپت آیفون ۷ را می بینید که توسط یکی از طرفداران طراحی شده است.

از ویژگی های دیگر آیفون 7 که عملی تر از سایر شایعات به نظر می رسند می توان به ضد آب بودن، حذف صداهای اضافی و شارژر وایرلس اشاره کرد. در تصویر زیر، کانسپت آیفون 7 را می بینید که توسط یکی از طرفداران طراحی شده است.

شایعات منتشر شده حاکی از آن هستند که اپل در ماه مارس (اسفند) آیفون ۴ اینچی کوچکی با نام آیفون ۶ سی را معرفی خواهد کرد. بر خلاف آیفون ۵ سی که بدنه ی آن از پلاستیک بود، آیفون ۶ سی بدنه ی فلزی خواهد داشت.

شایعات منتشر شده حاکی از آن هستند که اپل در ماه مارس (اسفند) آیفون 4 اینچی کوچکی با نام آیفون 6 سی را معرفی خواهد کرد. بر خلاف آیفون 5 سی که بدنه ی آن از پلاستیک بود، آیفون 6 سی بدنه ی فلزی خواهد داشت.

سایر اخبار منتشر شده مدعی هستند که اپل در ماه مارس محصول دیگری را با نام اپل واچ ۲ معرفی خواهد کرد. در ادامه ی این اخبار آمده است که در اپل واچ ۲ دوربین های مخصوص ثبت فیلم تعبیه شده است.

 سایر اخبار منتشر شده مدعی هستند که اپل در ماه مارس محصول دیگری را با نام اپل واچ 2 معرفی خواهد کرد. در ادامه ی این اخبار آمده است که در اپل واچ 2 دوربین های مخصوص ثبت فیلم تعبیه شده است.

احتمالا مگا تبلت آیپد پرو ۲۰۱۵، اواخر امسال نسل دوم آپگرید ها را دریافت خواهد کرد.

 احتمالا مگا تبلت آیپد پرو 2015، اواخر امسال نسل دوم آپگرید ها را دریافت خواهد کرد.

انتظار می رود که بعد از غیبت یک ساله ی آیپد ایر ۳، در نیمه ی اول سال ۲۰۱۶ شاهد عرضه ی آن باشیم.

انتظار می رود که بعد از غیبت یک ساله ی آیپد ایر 3، در نیمه ی اول سال 2016 شاهد عرضه ی آن باشیم.

از آخرین حضور مک پرو در بازار ها زمان زیادی گذشته و غیبت آنها کاملا احساس می شود؛ بنابراین منتظر عرضه ی نسخه ی جدید آن در سال ۲۰۱۶ هستیم. منابع معتبر وجود نسخه ی جدید آن را با نام سیستم عامل ایکس OS X، اعلام کردند.

 از آخرین حضور مک پرو در بازار ها زمان زیادی گذشته و غیبت آنها کاملا احساس می شود؛ بنابراین منتظر عرضه ی نسخه ی جدید آن در سال 2016 هستیم. منابع معتبر وجود نسخه ی جدید آن را با نام سیستم عامل ایکس OS X، اعلام کردند.

از آنجاییکه اپل در سراسر سال ۲۰۱۵ به معرفی کانسپت های متفاوتی مانند مک بوک باریک و سبک پرداخته است، بنابراین باید خودمان را برای نوسازی های سخت افزاری و در عین حال قدرتمندتر آماده کنیم. گفته می شود که مک بوک امسال با نمایشگر رتینا عرضه می شود.

از آنجاییکه اپل در سراسر سال 2015 به معرفی کانسپت های متفاوتی مانند مک بوک باریک و سبک پرداخته است، بنابراین باید خودمان را برای نوسازی های سخت افزاری و در عین حال قدرتمندتر آماده کنیم. گفته می شود که مک بوک امسال با نمایشگر رتینا عرضه می شود.
یکی دیگر از سخت افزارهایی که باید منتظر آن باشیم، مک بوک ایر باریک است، که گفته می شود با تغییرات عدیده ای همراه خواهد بود. برای مثال احتمالا اپل، مک بوک ایر ۱۱ اینچی را حذف کرده و مدل ۱۵ اینچی بزرگ تر را جایگزین آن خواهد کرد.

یکی دیگر از سخت افزارهایی که باید منتظر آن باشیم، مک بوک ایر باریک است، که گفته می شود با تغییرات عدیده ای همراه خواهد بود. برای مثال احتمالا اپل، مک بوک ایر 11 اینچی را حذف کرده و مدل 15 اینچی بزرگ تر را جایگزین آن خواهد کرد.

تغییرات سخت افزاری، قطعا تغییرات نرم افزاری را هم به دنبال خواهد داشت.

تغییرات سخت افزاری، قطعا تغییرات نرم افزاری را هم به دنبال خواهد داشت.

آپدیت سیستم عامل iOS 9.3 به زودی برای آیفون و آیپد در دسترس خواهد بود. این آپدیت از قابیلت های جالبی مانند نایت شیفت برخوردار است. (حالتی که با تغییر رنگ و نور در طول شب، از چشم کاربران خود محافظت می کند. نحوه ی فعال کردن آن را در این لینک ببینید.)

آپدیت سیستم عامل iOS 9.3 به زودی برای آیفون و آیپد در دسترس خواهد بود. این آپدیت از قابیلت های جالبی مانند نایت شیفت برخوردار است. (حالتی که با تغییر رنگ و نور در طول شب، از چشم کاربران خود محافظت می کند)

آپدیت iOS 9.3 برای کاربران محصل هم از قابلیت های جالبی برخوردار است. برای مثال، قابلیت لاگ این و ورود چند کاربر، تنها در یک آیپد قرار خواهد گرفت. (آیپد می تواند چندین کاربر را شناسایی کند)

 آپدیت iOS 9.3 برای کاربران محصل هم از قابلیت های جالبی برخوردار است. برای مثال، قابلیت لاگ این و ورود چند کاربر، تنها در یک آیپد قرار خواهد گرفت. (آیپد می تواند چندین کاربر را شناسایی کند)

آپدیت دیگری هم برای سیستم عامل ایکس OS X در نظر گرفته شده است. در سال ۲۰۱۵ نام سیستم عامل ایکس ۱۰.۱۱ EL Captain از کوه معروف در پارک ملی یوسیمیتی گرفته شد. شاید امسال نام آن الهام گرفته از گنبد نیمه ی آن باشد.

آپدیت دیگری هم برای سیستم عامل ایکس OS X در نظر گرفته شده است. در سال 2015 نام سیستم عامل ایکس 10.11 EL Captain از کوه معروف در پارک ملی یوسیمیتی گرفته شد. شاید امسال نام آن الهام گرفته از گنبد نیمه ی آن باشد.

انتظارات بر این است که زبان برنامه نویسی محبوب سوییفت اپل، به زودی نسخه ی ۳.۰ خود را دریافت کند؛ آپدیت جدید پر قدرت تر و انعطاف پذیر تر از نسخه ی قبلی برای توسعه دهندگان اپلیکیشن ظاهر می شود.

آپدیت دیگری هم برای سیستم عامل ایکس OS X در نظر گرفته شده است. در سال 2015 نام سیستم عامل ایکس 10.11 EL Captain از کوه معروف در پارک ملی یوسیمیتی گرفته شد. شاید امسال نام آن الهام گرفته از گنبد نیمه ی آن باشد.   انتظارات بر این است که زبان برنامه نویسی محبوب سوییفت اپل، به زودی نسخه ی 3.0 خود را دریافت کند؛ آپدیت جدید پر قدرت تر و انعطاف پذیر تر از نسخه ی قبلی برای توسعه دهندگان اپلیکیشن ظاهر می شود.

و با تشکر از پیشرفت هایی مانند استارتاپ هوش مصنوعی Emotient، باید انتظار داشت که اپل در اپلیکیشن هایی مانند سیری و جستجوی اسپات لایت، دقیق تر و هوشمندانه تر عمل کند و در عین حال توصیه های دقیق تری داشته باشد.

 و با تشکر از پیشرفت هایی مانند استارتاپ هوش مصنوعی Emotient، باید انتظار داشت که اپل در اپلیکیشن هایی مانند سیری و جستجوی اسپات لایت، دقیق تر و هوشمندانه تر عمل کند و در عین حال توصیه های دقیق تری داشته باشد.

اپل می تواند بالاخره کانال های دیجیتال شایع شده ی خود را برای اپل تی وی معرفی کند.

اپل می تواند بالاخره کانال های دیجیتال شایع شده ی خود را برای اپل تی وی معرفی کند.

اما بزرگترین خبر برای کارمندان اپل، می تواند برنامه ی تکمیل ساخت محوطه ی اپل ۲ (سفینه ی فضایی Spaceship) باشد. تحقق این برنامه با تاخیر زیادی روبرو بوده و هنوز هم در حال تولید است. اپل قصد دارد تا پایان سال به محوطه ی اپل ۲ نقل مکان کند.

اما بزرگترین خبر برای کارمندان اپل، می تواند برنامه ی تکمیل ساخت محوطه ی اپل 2 (سفینه ی فضایی Spaceship) باشد. تحقق این برنامه با تاخیر زیادی روبرو بوده و هنوز هم در حال تولید است. اپل قصد دارد تا پایان سال به محوطه ی اپل 2 نقل مکان کند.

یک مورد دیگر هم باقی مانده است.

 یک مورد دیگر هم باقی مانده است.

احتمالا این کمپانی در سال ۲۰۱۶ بالاخره اعتراف کند که در حال ساخت نوعی ماشین الکتریکی ست. این راز اپل به خوبی در سیلیکون ولی حفظ نشد، البته امکان دارد که این تنها یک نمونه ی اولیه باشد.

 احتمالا این کمپانی در سال 2016 بالاخره اعتراف کند که در حال ساخت نوعی ماشین الکتریکی ست. این راز اپل به خوبی در سیلیکون ولی حفظ نشد، البته امکان دارد که این تنها یک نمونه ی اولیه باشد.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: techinsider


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته محصولات اپل در سال ۲۰۱۶ اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا