مراسم معرفی از پلی استیشن ۴ در ۷ سپتامبر برگزار خواهد شد

مراسم معرفی از پلی استیشن ۴ در ۷ سپتامبر برگزار خواهد شد

10 آگوست, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

کمپانی سونی در تاریخ 7 سپتامبر میزبان یک رویداد پلی استیشن خواهد بود؛ گفته می شود که در این رویداد از پلی استیشن 4 رونمایی خواهد شد.

کمپانی سونی در تاریخ ۷ سپتامبر میزبان یک رویداد پلی استیشن خواهد بود؛ گفته می شود که در این رویداد از پلی استیشن ۴ رونمایی خواهد شد.

اینطور که به نظر می رسد، بالاخره زمان آن فرا رسیده تا شاهد پلی استیشن آینده ی سونی در ماه آینده باشیم. اعضای رسانه اخیرا دعوتنامه ی حضور در “جلسه ی پلی استیشن” را دریافت کرده اند که برای ۷ سپتامبر برنامه ریزی شده است. این رویداد در تئاتر پلی استیشن در شهر نیویورک برگزار خواهد شد. انتشار این دعوتنامه ها در واقع خبری که دیروز منتشر شده بود را تایید می کند؛ رسانه ها در روز گذشته از معرفی پلی استیشن ۴ با نام رمزی Neo توسط کمپانی سونی خبر داده اند.

قدرت این دستگاه تا چه اندازه خواهد بود؟ آیا پلی استیشن ۴ همانند ایکس باکس وان اس، از درایو اولترا اچ دی بلو ری برخوردار است؟ کمتر از یک ماه تا انتشار پاسخ این سوالات زمان باقی مانده است. یکی از سخنگویان کمپانی سونی از آپدیت های تجارت پلی استیشن خبر داده است. این احتمال وجود دارد که سخنگوی مربوطه به بخش جدید سرگرمی تعاملی سونی و پلی استیشن ۴ اشاره کرده باشد.

اعضای رسانه اخیرا دعوتنامه ی حضور در "جلسه ی پلی استیشن" را دریافت کرده اند که برای 7 سپتامبر برنامه ریزی شده است. این رویداد در تئاتر پلی استیشن در شهر نیویورک برگزار خواهد شد

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: engadget


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته مراسم معرفی از پلی استیشن ۴ در ۷ سپتامبر برگزار خواهد شد اولین بار در تکرا – اخبار روز تکنولوژی پدیدار شد.

Source: تکرا