مقایسه ی مشخصات و قیمت آیفون SE نسبت به آیفون ۶ و آیفون ۶ اس

مقایسه ی مشخصات و قیمت آیفون SE نسبت به آیفون ۶ و آیفون ۶ اس

28 فوریه, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

قیمت آیفون SE  از آیفون 6 کمتر است و مشخصات آن شبیه به آیفون 6 اس به نظر می رسد.

قیمت آیفون SE  از آیفون ۶ کمتر است و مشخصات آن شبیه به آیفون ۶ اس به نظر می رسد.

 به ادعای KGI، یک شرکت مشاوره که اغلب در مورد اپل گزارش می دهد، قیمت این آیفون SE بین ۴۰۰ دلار تا ۵۰۰ دلار خواهد بود. KGI همچنین گزارش می دهد که آیفون SE با یک دوربین ۱۲ مگاپیکسلی به جای دوربین ۸ مگاپیکسلی آیفون ۵ اس که شایعه شده بود، در آن بکار می رود، همراه خواهد بود.

اپل در حال حاضر آیفون ۶ را به قیمت ۵۴۹ دلار، به فروش می رساند که این به این معنی است که قیمت آیفون SE با اینکه این گوشی مشخصات بهتری دارد، کمتر از آیفون ۶ خواهد بود، البته آیفون SE صفحه نمایش کوچکتری دارد.

تا کنون، به نظر می رسد که آی فون SE بیشتر از اینکه شبیه به آیفون ۵ اس باشد، به  آیفون ۶ اس شباهت دارد، قبلا شایعات حاکی از آن بودند که این آیفون جدید ۴ اینچی اپل، شبیه به آیفون ۵ اس خواهد بود. با توجه به اینکه شایعه شده است که در آیفون SE از تراشه ی قوی A9 بکار رفته در آیفون ۶ اس، استفاده می شود، آیفون SE می تواند یک گزینه بسیار جذاب برای کاربران باشد، به خصوص اینکه با دوربین بسیار عالی از آیفون ۶ اس نیز همراه است.

شایعات قبلی همچنین ادعا می کنند که آیفون SE از ویژگی های پرمیوم دیگر، مانند لایو فوتو و اپل پی نیز برخوردار است. همچنین ادعا می شود که از لحاظ ظاهری شبیه آیفون ۵ اس است، اما لبه های پانل های جلوی آن، مانند به نسل آیفون ۶ کمی طراحی خمیدگی، دارد. عکس هایی که دیروز از صفحه نمایش و دکمه ی هوم  آیفون SE به بیرون درز شد، نشان می دهد که این صفحه نمایش ۴ اینچی فاقد تکنولوژی لمس سه بعدی آیفون ۶ اس است.

جالب است آیفون SE که از نام می بریم همان گوشی های هوشمند ۴ اینچی بعدی اپل است که تا هفته ی گذشته ۵se خوانده می شد. تا کنون کوچکترین نسخه از آخرین مدل آی فون، آیفون ۶ اس است، که صفحه نمایش ۴.۷ اینچی دارد. آخرین آیفونی که صفحه نمایش ۴ اینچی داشت، آیفون ۵ اس بود.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: techinsider


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته مقایسه ی مشخصات و قیمت آیفون SE نسبت به آیفون ۶ و آیفون ۶ اس اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا