میزو میکس ؛ اولین ساعت هوشمند کمپانی میزو و مجهز به صفحه ی آنالوگ

میزو میکس ؛ اولین ساعت هوشمند کمپانی میزو و مجهز به صفحه ی آنالوگ

18 آگوست, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

کمپانی میزو اولین ساعت هوشمند خود یعنی میزو میکس را به نمایش گذاشت.

کمپانی میزو اولین ساعت هوشمند خود یعنی میزو میکس را به نمایش گذاشت.

ساعت هوشمند میزو میکس نوعی ردیاب فعالیت به شمار می رود. این ساعت از صفحه ی آنالوگ برخوردار شده اما به برخی قابلیت های هوشمند نیز مجهز شده است.

این ساعت از نوتیفیکیشن LED برخوردار شده و با پیام رویداد های جدید، حالت ویبره ی آن فعال می شود. ساعت هوشمند میزو میکس از طریق بلوتوث LE به گوشی هوشمند شما متصل می شود؛ البته فراموش نکنید که به اپلیکیشن مخصوص آن نیاز دارید. باتری ۲۷۰ میلی آمپر ساعتی آن تا ۲۴۰ روز دوام خواهد داشت.

به نظر می رسد که ساعت هوشمند میزو میکس از جنبش سوئیس برخوردار شده که در یک قاب استیل ۴۲ میلی متری ۳۱۶L و شیشه یاقوت کبود ساخته شده است. این قاب ها در دو رنگ مشکی و نقره ای طراحی شده اند. این ساعت تا مدت زمان ۳۰ دقیقه در آب دوام خواهد داشت. بندهای ساعت هوشمند میزو میکس در سه جنس پارچه ای، چرم و فلزی طراحی شده اند. این مدل ها با قیمت های ۱۰۰۰، ۱۳۰۰ و ۱۵۰۰ یوان به فروش می رسند.

بندهای ساعت هوشمند میزو میکس در سه جنس پارچه ای، چرم و فلزی طراحی شده اند. این مدل ها با قیمت های 1000، 1300 و 1500 یوان به فروش می رسند.

انتظار می رود که میزو میکس در ماه اکتبر راه اندازی شود. لازم به ذکر است که نسخه ی پارچه ای آن با قیمت ۱۵۰ دلار به فروش می رسد؛ این قیمت برای ساعت هایی با بندهای فلزی مناسب است.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: gsmarena


عصر تکنولوژی، تکرا

 

نوشته میزو میکس ؛ اولین ساعت هوشمند کمپانی میزو و مجهز به صفحه ی آنالوگ اولین بار در تکرا – اخبار روز تکنولوژی پدیدار شد.

Source: تکرا