نسکسوس سلفیش اچ تی سی با اسنپ دراگون ۸۲۱ می آید

نسکسوس سلفیش اچ تی سی با اسنپ دراگون ۸۲۱ می آید

13 آگوست, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

نسکسوس سلفیش اچ تی سی با اسنپ دراگون 821 می آیدهمانطور که می دانید اچ تی سی گوشی های نکسوس گوگل را در سال جاری تولید خواهد کرد، یکی از این گوشی ها نکسوس سلفیش و دیگر نکسوس مارلین نام دارد. بنا بر شایعات مختلف، شنیده بودیم که نکسوس سلفیش اچ تی سی ، با تراشه ی اسنپ دراگون ۸۲۰ همراه خواهد بود. البته جای تعجب نیست زیرا در گوشی های رده بالا از این تراشه استفاده می شود. با این حال با توجه به گزارش جدیدی از Android Police این گوشی انرژی پردازشی خود را از اسنپ دراگون ۸۲۱ خواهد گرفت، این در حالی است که تا کنون نسکسوس سلفیش اچ تی سی در بنچمارک ها با اسنپ دراگون ۸۲۰ دیده شده است.

با توجه به اینکه Android Police سابقه ی خوبی در فاش کردن این نوع شایعات دارد، می توان گفت به احتمال زیاد، نسکسوس سلفیش اچ تی سی مجهز به اسنپ دراگون ۸۲۱ خواهد بود. از این رو امکان دارد که بنچمارک های انجام شده جعلی باشند و یا یک نمونه با تراشه ۸۲۰ را تست کرده باشند.

در هر صورت، این گزارش را با کمی چاشنی خبری در نظر بگیرید زیرا هیچ کدام از این موارد به صورت رسمی تائید نشده است. البته شنیده شده که گوشی های نکسوس، ۴ ام اکتبر، معرفی خواهند شد، به همین خاطر به زودی شاهد جزئیات رسمی آن خواهیم بود.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: ubergizmo


عصر تکنولوژی، تکرا

 

نوشته نسکسوس سلفیش اچ تی سی با اسنپ دراگون ۸۲۱ می آید اولین بار در تکرا – اخبار روز تکنولوژی پدیدار شد.

Source: تکرا