نگاهی نزدیک به ماشین لباسشویی ADDWASH سامسونگ در نمایشگاه CES 2016

نگاهی نزدیک به ماشین لباسشویی ADDWASH سامسونگ در نمایشگاه CES 2016

6 ژانویه, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

نگاهی نزدیک به ماشین لباسشویی ADDWASH سامسونگ در نمایشگاه CES 2016

ماشین لباسشویی ADDWASH سامسونگ – این ماشین لباسشویی برای اولین بار در نمایشگاه ایفا ۲۰۱۵ معرفی شد.

یکی از بزرگ ترین غول های تکنولوژی دنیا، سامسونگ، امروز در لاس وگاس و در خلال نمایشگاه CES 2016، کنفرانس خود را آغاز کرده و از محصولات الکترونیکی و پیشرفته خود رونمایی می کند و یکی از همین موارد، ماشین لباسشویی ADDWASH سامسونگ است.

سامسونگ که ماشین لباسشویی ADDWASH خود را در نمایشگاه ایفا ۲۰۱۵ (IFA 2015) در برلین معرفی کرده بود، حال با دست پر به لاس وگاس رفته و رسماً این لباسشوییِ پیشرفته و مدرن را به نمایش می گذارد.

این ماشین لباسشویی با تمامی ظاهر دلفریب و زیبای خود و با رنگ های متنوع در نمایشگاه CES 2016 در جلوی دید همگان قرار گرفته است. یکی از نکات جالب توجه این دستگاه مدرن، محفظه تعبیه شده ای در بالای درب جلوی این ماشین لباسشویی است، محفظه ای که باعث می شود اگر فراموش کرده اید جوراب و یا لباستان را به درون ماشین لباسشویی بیاندازید، دیگر نگرانِ روشن بودن آن نبوده و در هنگام کارِ ماشین لباسشویی، لباستان را به درون آن بیاندازید.

در ادامه تصاویر ماشین لباسشویی ADDWASH سامسونگ را مشاهده خواهید کرد. همچنین با مراجعه به لینک منبع می توانید شاهد ویدیوی معرفی این ماشین لباسشویی فوق العاده باشید.

یکی از نکات جالب توجه این دستگاه مدرن، محفظه تعبیه شده ای در بالای درب جلوی این ماشین لباسشویی است، محفظه ای که باعث می شود اگر فراموش کرده اید جوراب و یا لباستان را به درون ماشین لباسشویی بیاندازید، دیگر نگرانِ روشن بودن آن نبوده و در هنگام کارِ ماشین لباسشویی، لباستان را به درون آن بیاندازید.

این ماشین لباسشویی با تمامی ظاهر دلفریب و زیبای خود و با رنگ های متنوع در نمایشگاه CES 2016 در جلوی دید همگان قرار گرفته است.

سامسونگ که ماشین لباسشویی ADDWASH خود را در نمایشگاه ایفا 2015 (IFA 2015) در برلین معرفی کرده بود، حال با دست پر به لاس وگاس رفته و رسماً این لباسشوییِ پیشرفته و مدرن را به نمایش می گذارد.

.

منبع: cnet

.

.


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته نگاهی نزدیک به ماشین لباسشویی ADDWASH سامسونگ در نمایشگاه CES 2016 اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا