هدست گیر VR سامسونگ : بهترین محصول ۲۰۱۵

هدست گیر VR سامسونگ : بهترین محصول ۲۰۱۵

2 ژانویه, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

هدست گیر VR سامسونگ، بهترین محصول سال 2015 محسوب می شود.

هدست گیر VR سامسونگ، بهترین محصول سال ۲۰۱۵ محسوب می شود.

در ۱۲ ماه گذشته جهش های واقعا قابل توجه و رو به جلویی در تکنولوژی مشاهده کردیم. اکو آمازون کمک کرد تا رویای خانه های هوشمند به واقعیت نزدیک تر شود،شاهد XPS 13 دل خلع اپل و تنظیم یک الگوی طراحی کاملا جدید برای لپ تاپ ها  بودیم. اولین ۴K OLED TV ال جی با دو تکنولوژی عرضه شد.
اما هیچ یک از آنها آینده تکنولوژی را به اندازه هدست گیر VR سامسونگ تغییر نداده است، این هدست بهترین محصول سال ۲۰۱۵ محسوب می شود. البته این بهترین هدست و یا حتی اولین هدست واقعیت مجازی نیست که عرضه شده است اما مانند مدل T فورد و یا دوربین عکاسی کداک، جهان را به امکانات این تکنولوژی جدید امیدوار کرده است.
هدست واقعیت مجازی گیر VR برای همه قابل دسترس است. این هدست ١٠٠ دلاری سامسونگ، آنقدر ارزان است که به راحتی می توان آن را خریداری کرد،دارندگان یکی از چهار دستگاه سامسونگ گلکسی می توانند با آن کار کنند. بیشتر مهم است، هر گره و لبه های این هدست واقعیت افزوده جدید، به جریان اصلی وصل شده است. همچنین دارای فوم صورت راحت و قابل شستشو است. این هدست که بیش از یک عینک متناسب است، از پلاستیکی مات و مقاوم در برابر اثر انگشت ساخته شده و  در هنگام پوشیدن آن، در یک نگاه کمتر فرد را مانند ادم سفیه و احمق نشان می دهد.

درخواست های زیادی برای تجدید نظر در گیر VR  وجود دارد، اما هنوز هم تجربه فروش قطعی نیست و نمی تواند به تولید انبوه برسد. بازی مانند Land’s End ، از توسعه دهنده Monument Valley واقعا روی فرصت های  همه جانبه واقعیت مجازی کار کرده است. شما می توانید ساحل را بی سر و صدا از طریق محیط سورئال، به سادگی کاوش کنید و یا پازل را حل نمائید. این تجربه متفاوت از هر چیزی است که بر روی یک تلفن، یک کامپیوتر و یا یک تلویزیون تجربه کرده اید.
البته گیر VR سامسونگ نسبت به آکیولس ریفت که همه در انتظار آن هستیم، تمام عیار نیست. اما سامسونگ با ساخت گیر ارزان و سازگار با تلفن همراه، کههنوز هم عالی و رضایت بخش است، توانسته واقعیت مجازی را به اتاق نشیمن ما آورد.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید.

.

منبع: digitaltrends


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته هدست گیر VR سامسونگ : بهترین محصول ۲۰۱۵ اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا