هیچ پیچی وجود ندارد؛ طراحی گوشی آکسون ۲ این را می‌گوید

هیچ پیچی وجود ندارد؛ طراحی گوشی آکسون ۲ این را می‌گوید

13 مه, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

هیچ پیچی وجود ندارد؛ طراحی گوشی آکسون 2 این را می‌گوید

طراحی گوشی آکسون ۲ خبر از گوشی هوشمندی می دهد که هیچ پیچی در پائین آن دیده نمی‌شود. تا کنون گوشی هوشمند فلزی بدون پیچ دیده‌اید؟ نمی دانم چه حالی خواهید شد اگر گوشی فلزی را ببینید که بدون پیچی در قسمت پائین، همچنان پاربرجا مانده و از هم نپاشد. به‌نظر می رسد که کمپانی زد تی ایی تصمیم دارد برای پرچم‌دار بعدی خود چنین طراحی برگزیند.
مدیر عامل کمپانی زد تی ایی، Zeng Xuezhong با انتشار عکسی، طراحی گوشی آکسون ۲ را در مقایسه با گوشی‌های iPhone 6s و پرچم‌دار جدید کمپانی هواوی، Huawei P9 قرار داده و هیچ پیچی در پائین این دستگاه دیده نمی شود.
این یک نگاه کلی و خاص به این عکس است. چیزی که در این تصویر مشاهده می‌شود دقیقا گویای این نکته است؛ هیچ پیچی در قسمت پائین دستگاه دیده نمی‌شود. حال‌اینکه این کمپانی چه ترفند جدیدی یاد گرفته و آن را در طراحی گوشی آکسون ۲ به انجام رسانده، تا زمان رونمایی رسمی از این گوشی مشخص نخواهد شد.
اگر خاطرتان باشد دو هفته‌ی پیش گوشی Axon 2 در لیست تنا ظاهر شد و برخی از مشخصات آن آشکار گردید. در طراحی گوشی آکسون ۲ هیچ چیز خاصی دیده نمی شود که شما را بیازارد.
در کنار این طراحی منحصر بفرد و زیبا به نظر می‌رسد که این دستگاه به به یک نمایشگر کواد اچ دی (Quad HD) با اندازه ی ۵.۵ اینچ و پردازنده‌ی قدرتمند ۴ هسته‌ای اسنپدراگون ۸۲۰ مجهز شده باشد. ۴ گیگابایت رم داشته و از ۶۴ گیگابایت حافظه‌ی داخلی برخوردار شده است. این فضای ذخیره سازی از طریق کارت میکرو اس دی قابل ارتقا خواهد بود.
در پشت گوشی آکسون ۲ یک دوربین ۲۰ مگاپیکسلی خواهد نشست و جلوی آن به دوربینی ۸ مگاپیکسلی مجهز خواهد شد. گوشی نسل دوم برند آکسون دیدنی خواهد بود. حداقل با نبود پیچ، باید دید کمپانی ZTE چگونه نمی‌گذارد دل و روده‌ی این دستگاه، بیرون بریزد.

در کنار این طراحی منحصر بفرد و زیبا به نظر می‌رسد که این دستگاه به به یک نمایشگر کواد اچ دی (Quad HD) با اندازه ی 5.5 اینچ و پردازنده‌ی قدرتمند 4 هسته‌ای اسنپدراگون 820 مجهز شده باشد. 4 گیگابایت رم داشته و از 64 گیگابایت حافظه‌ی داخلی برخوردار شده است. این فضای ذخیره سازی از طریق کارت میکرو اس دی قابل ارتقا خواهد بود.

در پشت گوشی آکسون 2 یک دوربین 20 مگاپیکسلی خواهد نشست و جلوی آن به دوربینی 8 مگاپیکسلی مجهز خواهد شد. گوشی نسل دوم برند آکسون دیدنی خواهد بود. حداقل با نبود پیچ، باید دید کمپانی ZTE چگونه نمی‌گذارد دل و روده‌ی این دستگاه، بیرون بریزد.

.

.

منبع: phonearena


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته هیچ پیچی وجود ندارد؛ طراحی گوشی آکسون ۲ این را می‌گوید اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا