ورود کمپانی هواوی به دنیای واقعیت مجازی با هدست هواوی وی آر

ورود کمپانی هواوی به دنیای واقعیت مجازی با هدست هواوی وی آر

16 آوریل, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

هواوی با معرفی هدست هواوی وی آر، ورود خود به دنیای واقعیت مجازی را اعلام کرد.

هواوی با معرفی هدست هواوی وی آر، ورود خود به دنیای واقعیت مجازی را اعلام کرد.

هواوی، سازنده ی چینی گوشی های هوشمند روز جمعه از هدست واقعیت مجازی مبتنی بر گوشی هوشمند خود خبر داد که تا حد زیادی هم شبیه به گلکسی گیر وی آر سامسونگ است و همین هم می تواند به فروش بیشتر گوشی های هواوی منجر شود.

هواوی وی آر دقیقا مانند گیر وی آر سامسونگ کار می کند. شما هدست را روی سر خود قرار می دهید و گوشی هوشمند هواوی را داخل این هدست قرار می دهید و وارد دنیای مجازی می شوید.

این قابلیتی که اضافه شده فوق العاده است اما مشکلی که وجود دارد این است که گوشی هایی که با این هواوی وی آر کار می کنند هم اکنون در ایالات متحده برای خرید در دسترس نیستند و هنوز هم تاریخی برای عرضه ی آن ارائه نشده است. در نتیجه به احتمال زیاد هواوی وی آر در ایالات متحده در دسترس قرار نمی گیرد.

اگر در ایالات متحده هستید، تنها انتخاب هایی که برای تجربه ی واقعیت مجازی دارید، خرید گوشی های هوشمند سامسونگ به ویژه گلکسی اس ۶، نوت ۵ و گلکسی اس ۷ است. ال جی هم از هدست وی آر خود رونمایی کرده است که با جی ۵ کار می کند و در ایالات متحده هم موجود خواهد بود اما هنوز هیچ نشانه ای از زمان عرضه ی آن موجود نیست.

از آنجاییکه این هدست هواوی وی آر در عمل دیده نشده نمی توان مقایسه ای بین آن و گیر وی آر سامسونگ داشت. با این حال می توان گفت که P9 با صفحه نمایش ۱۰۸۰p که برای استفاده در حالت عادی، خوب است ممکن است برای ارائه ی تجربه ی واقعیت مجازی به اندازه ی کافی شارپ و باکیفیت نباشد. این نکته ای ست که به هنگام استفاده از گیر وی آر حتی به هنگام استفاده  از صفحه نمایش سوپر شارپ ۱۴۴۰p گلکسی اس ۷ باز هم کاربر را اذیت می کند و کاربر به وضوح می تواند پیکسل ها را ببیند.

هواوی اخیرا فروش تلفن های خود را در ایالات متحده آغاز کرده و قصد دارد در چین با اپل و سامسونگ رقابت کند. این کمپانی با این حرکت و جهش به سمت واقعیت مجازی توسط گوشی P9 توجه همگان را به خود جلب کرده است.

هنوز هیچ جزئیاتی راجع به هزینه و یا زمان عرضه ی این هدست ارائه نشده است.

.

با عضویت در کانال رسمی تکرا در تلگرام از آخرین اخبار روز تکنولوژی مطلع باشید

.

منبع: techinsider


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته ورود کمپانی هواوی به دنیای واقعیت مجازی با هدست هواوی وی آر اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا