ویژگی های مهمی که هنگام خرید لپ تاپ نادیده گرفته می شوند

ویژگی های مهمی که هنگام خرید لپ تاپ نادیده گرفته می شوند

24 آوریل, 2016 ارسال شده توسط:   بدون دیدگاه

ویژگی های مهمی که هنگام خرید لپ تاپ نادیده گرفته می شوند

خرید لپ تاپ هایی که در فروشگاه از ظاهر خوبی برخوردار بوده و احساس جالبی را منتقل می کند، بدین معنی نیست که تمام مدت به همین شکل عمل خواهد کرد.

برای اطمینان از لپ تاپی که خریده اید و هزینه ی زیادی که برای آن صرف کرده اید، حداقل سه سال باید از آن استفاده کنید. اما همچنان تشخیص کارآمد بودن این ماشین ها بسیار مشکل است. متخصصانی که به بررسی این دستگاه ها می پردازند از غریزه ی خود و اطلاعاتی  که اجزای سازنده ی لپ تاپ ها در اختیارشان قرار می دهد، استفاده می کنند؛ اما بدون استفاده از آنها نمی توان نظر قطعی را صادر کرد.

به فروشگاه بروید و لپ تاپی را در دست بگیرید. از تمام جهات به آن نگاه کنید، آیا انعطاف دارد؟ یا اینکه احساس می کنید شکننده است؟ فکر می کنید می تواند سالم بماند؟ با وجود اینکه لپ تاپ های قطورتر و قوی تر وجود دارند، باز هم احساس می کنید که باید باریک ترین لپ تاپ را بخرید؟ آیا لولای ۳۶۰ درجه از طراحی زمخت تر مهم تر است؟ دوام و مقاومت آن در برابر آب چگونه است؟ هر چقدر که بیشتر تحقیق کنید، دستگاه مقاوم تری را انتخاب خواهید کرد.

در هنگام خرید لپ تاپ ، دومین ویژگی مهمی که از دوام بالای دستگاه شما خبر می دهد را در نظر داشته باشید: کیبورد خوش ساخت و راحت.

این یکی از مواردی است که در میان قابلیت ها و ویژگی های فانتزی امروزه، نادیده گرفته می شود. متاسفانه، زمانی که کیبورد را مد نظر قرار می دهیم، باز هم به موارد کم اهمیت تری همجون نور پس زمینه، قابلیت جدا شدن و جذابیت ظاهری آن توجه می کنیم. یک کیبورد، قبل از هر چیز باید تناسب و احساس خوبی را با دستان شما ایجاد کند. این ویژگی برای تک تک افراد متفاوت است اما در مجموع، کیبورد های پهن تر با دکمه های مجزایی که فشار دادن آنها کاملا احساس می شود، بهتر هستند. اگر کیبورد لپ تاپ ها در واقع نقطه هایی در وسط دستگاه هستند و برجستگی ندارند، منجر به گرفتگی دست خواهند شد.

این روزها، قابلیت های گمراه کننده ی زیادی روی دستگاه های لپ تاپ قرار دارد؛ اما به محض اینکه به فعالیت های روزمره ی خود فکر کنید می توانید گزینه های دیگر را حذف کرده و لپ تاپی را انتخاب کنید که با متناسب با نیاز خودتان باشد.

.

.

منبع: techinsider


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته ویژگی های مهمی که هنگام خرید لپ تاپ نادیده گرفته می شوند اولین بار در عصر تکنولوژی – تکرا پدیدار شد.

Source: تکرا